>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mam pytanie. Wczoraj w meczu PAOK z AIK padł gol w 89 minucie.
Buk mi to rozliczył normalnie over 0,5 gola. W jakiejś 95 minucie mecz został przerwany i pokazała sie jakaś anulacja gola i 0:0 .... Buk kase cofnal i nie rozliczył kuponu...Ktoś wie co tam się stało i dlaczego tego gola anulowali ???????/
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Mam pytanie. Wczoraj w meczu PAOK z AIK padł gol w 89 minucie.
Buk mi to rozliczył normalnie over 0,5 gola. W jakiejś 95 minucie mecz został przerwany i pokazała sie jakaś anulacja gola i 0:0 .... Buk kase cofnal i nie rozliczył kuponu...Ktoś wie co tam się stało i dlaczego tego gola anulowali ???????/
awantura na murawie :p

 
duo 303

duo

Użytkownik
Mam pytanie. Wczoraj w meczu PAOK z AIK padł gol w 89 minucie.
Buk mi to rozliczył normalnie over 0,5 gola. W jakiejś 95 minucie mecz został przerwany i pokazała sie jakaś anulacja gola i 0:0 .... Buk kase cofnal i nie rozliczył kuponu...Ktoś wie co tam się stało i dlaczego tego gola anulowali ???????/
Kibole w końcówce zrobili zadymę
edit/ o sorki widzę już jest odpowiedź
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dzięki za odpowiedź, ale dalej nie wiem dlaczego anulowali bramkę ????
Powinien być przerwany ze stanem 1:0 ... a nie 0:0
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Kurde, ochroniarz prezesa musiał dużo mleka pić za dzieciaka ????
W australii Over 3 po kursie 1.8 próbuje.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Dzień dobry,
jaki bukmacher honoruje wpłaty ze skrilla i umożliwia wypłaty tym samym kanałem nie nakładając jednocześnie limitów na tenisa i siatkówkę po 60 zł, jak robi to sportingbet. Szukam alternatywy dla premium.
Dziękuję!
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Dzień dobry,
jaki bukmacher honoruje wpłaty ze skrilla i umożliwia wypłaty tym samym kanałem nie nakładając jednocześnie limitów na tenisa i siatkówkę po 60 zł, jak robi to sportingbet. Szukam alternatywy dla premium.
Dziękuję!
Może nie skrill, ale możesz wziąć teraz pod uwagę Revolut, nie dość że dostaniesz karte walutową taniej niż na skrill, to wszędzie wypłata i wpłata przejdzie bo płacisz kartą. A i na wakacjach bank nie będzie cie walił na kursach, ja od pewnego czasu używam i sobie chwalę ????
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Juz o tym poczytam. Wypłaty na kartę są realizowane tak samo szybko jak na Skrill, czy do dwóch dni roboczych?
Może nie skrill, ale możesz wziąć teraz pod uwagę Revolut, nie dość że dostaniesz karte walutową taniej niż na skrill, to wszędzie wypłata i wpłata przejdzie bo płacisz kartą. A i na wakacjach bank nie będzie cie walił na kursach, ja od pewnego czasu używam i sobie chwalę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom