>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Po wygranej Arki, o której dziś mówiłem w pracy kumplowi by grał, gdzie ostatecznie sam nie pograłem bo mnie wystraszyło H2H na korzyść Termaliki, idę w poniższe, bo takie były opcje na dziś więc może wejdzie. Ja gram to delikatnie za 70 zł. Bardziej gram, aby nie żałować, że np.nie pogram a to wejdzie. Już mi 1.95 na Arkę uciekło....
ako: 5.22
Werder
Cork
Dundalk
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ale masz rozrzut w stawkowaniu, przed chwilą tysiące teraz skromnie 70zł : ????
No tak mam, wczoraj duble leciały po 1000 zł dla porównania ???? dziś Ruskie za trochę mniej
Spokojnie, od kwietnia mam ambitny plan, schodzę na płaską stawkę rekreacyjną czyli 50-100 zł na zakład. Po co się denerwować, i tak człowiek ma dużo stresu w tych czasach...
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
ONICO WARSZAWA - ZAWIERCIE
(Handicap setowy +1.5)
typ Zawiercie @3.35
fortuna

Tutaj patrząc na oba zespoły faworytem jest bez wątpienia ONICO. Zacznę od kontuzji w ONICO Warszawa. Zabraknie w tym meczu Evansa czołowego atakującego. Bartosz Kwolek miał ostatnio operację wyrostka robaczkowego. Jan Nowakowski złamał palca w meczu. Kontuzji kolana nabawił się podczas ostatniego meczu Damian Wojtaszek (kolano). Prawdopodobnie poza Evansem i Wojtaszkiem wszyscy wystąpią ,ale czy zagrają w pierwszym składzie od początku tego nie wiemy. Zawiercie nie raz sprawiało już niespodzianki m.in wygrywając u siebie z Skrą Bełchatów w trzech setach. Według mnie warto pograć na Zawiercie jakiś handicap. Ja pograłem również handi +2.5 po kursie 1.70. Liczę ,że Zawiercianie powalczą w tym meczu. Ważne są też składy które dokładne pewnie będą podane około 17:30. Jeżeli nie zagra Bartosz Kwolek spokojnie możecie wchodzić w handi+1.5. Pozdrawiam trzymajcie się ,a jeżeli zagra to polecam typ +2.5 seta. Pozdrawiam trzymajcie się.
(Tutaj podaję link który powinien ukazać kilka minut przed meczem składy w jakich wystąpią oba zespoły)
[URL='https://www.flashscore.pl/mecz/GSEkoeVS/#szczegoly-meczu']https://www.flashscore.pl/mecz/GSEkoeVS/#szczegoly-meczu[/URL]
MAMY TO BRAWO ZAWIERCIE !!! ✅ ✅ ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom