>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Warto 1 pol under 78.5 pkt ?
taak, zdecydowanie, nawet under 65 pkt gospodarzy wg mnie !!!
dzis dałem coś takiego
Dyscyplina: Koszykówka LBL
Godz: 18.30
Spotkanie: Betsafe/Liepaja - VEF Riga
Typ: VEF Riga -34 pkt AH OT✅✅✅
Kurs: 1.92
Bukmacher: 1xbet
Na dziś idę w ten bet grubo i jestem w 90 % przekonany o pewnym pokryciu handi przez VEF w tym spotkaniu.
Liepaja w sezonie zasadniczym bilans 8-18 jednak ostatnie tygodnie to sporo kontuzji tej ekipy i z zespołami z którymi wygrywali lekko ostatnie tygodnie przyniosły same porażki. Betsafe Liepaja notuje obecnie 7 porażek z rzędu i aż 4 we własnej hali. Od 24 lutego nie wygrali spotkania i osłabienia kadrowe rzucają się od razu. Na razie 6 miejsce ale po ostatniej porażce we własnej hali Liepaji z Jekabpils 78:84 nie widzę ich w PO. Teraz o gościach, dominatorach tej ligi. Nie chodzi o to, że VEF Riga posiada mocniejszą kadrę od reszty stawki na Łotwie, ostatnie tyg są dla nich bardzo udane i rzucają na świetnej skuteczności szczególnie zza łuku.
Goście na każdej pozycji posiadają lepszych strzelców i po bronionej stronie także mają przewagę. W ostatnim spotkaniu h2h z 28 lutego totalnie rozbili rywali i wygrali w tej hali 56:98. Forma teraz VEF jest wyższa, ograli Latvijas Universitate 56:103 w ostatniej kolejce LBL, wcześniej 63:82 Ventspils(lider), czy w ostatnim spotkaniu Ligi VTB ograli we własnej hali Nizhny Nowogorod.
O sile zespołu stanowią : Perez, Berzins, Mejeris czy Brown i dziś 34 pkt powinno pęknąć lekko gdzieś w 3 kwarcie tego spotkania.
Gospodarze po prostu są obecnie w bardzo kiepskiej sytuacji kadrowej, sporo kontuzji i osłabień więc tę linię pobieram z uśmiechem ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Na Ligę Mistrzów gram:
⚽ FC Barcelona - AS Roma
Nainggolan otrzyma żółtą kartkę @3 etoto
singiel
oraz
⚽ FC Barcelona - AS Roma
over 9.5 rr @1.74
⚽ Liverpool - Manchester City
Liverpool wygra którąkolwiek połowę @1.86
ako @3.24 etoto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom