>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Oglądam mecz i nie wiem jak Everton ma nabić jeszcze 2 RR? Na razie tylko się bronią, jakby The Reds strzelili szybko bramkę to może...
dwóch największych &quot;dziadów&quot; Evertonu zeszło, może zaczną coś grać
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Guangdong ma krótką ławkę i to im się czkawką odbija, bo zawodników mają lepsiejszych np. taki Yanlin latał po parkietach nba.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
ja nigdy nie zamykam, kompletnie zbędna rzecz i nieopłacalna kolejna zabawka w rękach buka aby zarobić. Jakbyś przekalkulował te spotkania które zamknąłem a byś nie zamykał to wyszłobby ze 2 opcja lepsza. Kalkulowałem kiedyś to w bet365 z kumplami.
to mam nie zamykac zakladu jak postawilem np . kosza handi -2,5 itp prowadza 15-20 pkt ? ???? jakies grosze sie traci przy takim wyniku na cashout pewnie
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
to mam nie zamykac zakladu jak postawilem np . kosza handi -2,5 itp prowadza 15-20 pkt ? ???? jakies grosze sie traci przy takim wyniku na cashout pewnie
Ja zamykam, zycie mnie już nauczyło, jak dają sporo zarobic, to nie ma sensu 3mac dla nastu euro.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
to mam nie zamykac zakladu jak postawilem np . kosza handi -2,5 itp prowadza 15-20 pkt ? ???? jakies grosze sie traci przy takim wyniku na cashout pewnie
nie opłaca się - serio ale to moja opinia.
tak by the way to jak ekipa prowadzi 15-20 pkt to wtedy jest block ze strony vegas
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom