>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
zegee 51

zegee

Użytkownik
Moim zdaniem warto w VP wejść. Te Extatus na x-kom było naprawdę słabe. Poziom tego meczu był żenujący. Jak widzę tyle akcji 2vs4 ugranych przy zaplantowanej pace z jednej i drugiej strony, to moim zdaniem, gracza CSA to po prostu słaby poziom.
Przeciez te Extatus to tier100 druzyna ???? a tak powaznie VP to ugra, sa zmotywowani bo kazdy po nich jechal po przegranych meczadch, mieli bootcampa i biora ten mecz
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Przeciez te Extatus to tier100 druzyna ???? a tak powaznie VP to ugra, sa zmotywowani bo kazdy po nich jechal po przegranych meczadch, mieli bootcampa i biora ten mecz
Bootcamp to mieli przed Katowicami, teraz jedynie Michu siedział u białego jakiś czas i tylko tyle.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jak widzę posty że &quot;są zmotywowani&quot; to mnie to niszczy ???? Każdy po nich jedzie od ponad roku już. A mimo to i tak wszędzie gdzie się pojawiają to lecą w grupie. Gdyby nie to że wywalczyli sobie jak jeszcze coś grali miejsce na turniejach i są zapraszani, to nigdzie dosłownie nigdzie by się nie pojawiali bo nie byliby w stanie się zakwalifikować. To co prezentują sobą w ESEA to żenada. Frozen jest w stanie sam te dwie gierki pocarryować, zwłaszcza że ta drużyna nigdy nie gra praktycznie lanów, i to takich gdzie są jakieś wielkie drużyny (mouse, faze). Także im też tej hehe motywacji nie brakuje.
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
super zarobione
najlpesze bety tego roku jak dla mnie co sadzicie czy warto grac na jeden mecz kilkanascie betow ?bo przy takich kursach to wygrana miod malina pozdrawiam
najlepesze bety tego roku jak dla mnie co sadzicie czy warto grac na jeden mecz kilkanascie betow ?bo przy takich kursach to wygrana miod malina pozdrawiam
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Rysiek Gasquet to dziś na jednej nodze ma grać, czy bez rąk, że kurs wzrósł z @1.40 na @2.20? Przecież to dalej gruby faworyt.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Frozen jest w stanie sam te dwie gierki pocarryować, zwłaszcza że ta drużyna nigdy nie gra praktycznie lanów, i to takich gdzie są jakieś wielkie drużyny (mouse, faze).
A kto to jest Frozen? sam sobie daleś odpowiedź, nie grają nigdzie lanów tzn że nie mają żadnego doświadczenia, wystarczy spojrzeć parę lat wstecz gdzie Kennys też tak zamiatał online, a na turniejach lanowych go brakowało. VP mimo, że jest słabe to jesteśmy o kilka klas wyżej od tych miernych grajków.
 
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
A kto to jest Frozen? sam sobie daleś odpowiedź, nie grają nigdzie lanów tzn że nie mają żadnego doświadczenia, wystarczy spojrzeć parę lat wstecz gdzie Kennys też tak zamiatał online, a na turniejach lanowych go brakowało. VP mimo, że jest słabe to jesteśmy o kilka klas wyżej od tych miernych grajków.
słaby argument akurat bo Frozen to kot tylko był za młody na występy w dużych lanach, ale jestem za VP ????
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
słaby argument akurat bo Frozen to kot tylko był za młody na występy w dużych lanach, ale jestem za VP ????
No to mój argument caly czas jest wyżej, co za tego że kot skoro nadal nie ma doświadczenia w grze na lanach : |
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Gadajcie sobie co chcecie ale nie można o VP narazie złego słowa powiedzieć. Byali fajnie odpalił i powinni tego cobbla ugrać. Zobaczymy jak będzie mirage, ta druga mapa da nam odpowiedz czy warto atakować mapę dla vp z mousesports
 
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Gadajcie sobie co chcecie ale nie można o VP narazie złego słowa powiedzieć. Byali fajnie odpalił i powinni tego cobbla ugrać. Zobaczymy jak będzie mirage, ta druga mapa da nam odpowiedz czy warto atakować mapę dla vp z mousesports
Zgadza się, tak naprawdę od tego momentu można oceniać ich nowy skład, mieli czas na zapoznanie/zgranie/taktyki etc/ i od tego momentu że tak powiem &quot;podlegają ocenie&quot; mam nadzieję że zaorają ten rok!
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
No to mój argument caly czas jest wyżej, co za tego że kot skoro nadal nie ma doświadczenia w grze na lanach : |
QBF też nie miało doświadczenia na lanach a zobacz gdzie zaszli ;) doświadczenie lanowe to żaden argument w cs, a z pewnością mało znaczący. Można mieć doświadczenie a męczyć się z nonejmami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom