>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
ale pieknie ustawione ten mecz Konty i Venus . ludzie pre szli w Konte bo Venus zmeczona po meczu z Bertens a po pierwszym secie dla Konty to juz posżły na live wogole domy i samochody a tu pyk Venus dwa nastepne sety bez walki bierze no oczywiscie walki nie moze byc normlanej bo Venus by mogła naprawde nie wytrzymac przeciez ..wiec Konta musi posymulowac kontuzje i szybko oddawac punkty proste ????
jak mogly isc domy po 1 secie na Konte ? przeciez wygrala seta - pewnie win byl po 1,08-1,1 - zaden sznujacy sie gracz nie postawilby wtedy zlotowki ???? moze po 2 secie dopiero
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
pobieram babcie Venus @3.25
dam jej szanse ????
???? ???? ???? Babcia booom easy ✅✅✅✅
NBA Boston -7.5 @ 1.67 mocniej -grubiej
✅✅✅✅✅✅✅ ???? ????;):cool: za bardzo ze stawką poszalałem ....przypał
jeeest, szczęście też trzeba miec, wygrali na styk 8 pkt. Phoenix rzuciło 3-kę na 5 sekund przed końcem i już tak zostało. Wcześniej Boston 2 rzuty osobiste i dobrze, że dwa trafione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
???? ???? ???? Babcia booom easy ✅✅✅✅

✅✅✅✅✅✅✅ ???? ????;):cool: za bardzo ze stawką poszalałem ....przypał
jeeest, szczęście też trzeba miec, wygrali na styk 8 pkt. Phoenix rzuciło 3-kę na 5 sekund przed końcem i już tak zostało. Wcześniej Boston 2 rzuty osobiste i dobrze, że dwa trafione.
Gratki najserdeczniejsze, brawo. Golimy buka
 
D 319

defox

Użytkownik
moglby ktos sprawdzic czy przejdzie mu wyplata z 1xbet przez Trustly? Od godzin nocnych dzisiaj do teraz kazda jest odrzucona przez operatora, a na czacie mowia ze prawdopodobnie to przez problemy po stronie Trustly.
 
K 0

kropson1988

Gość
moglby ktos sprawdzic czy przejdzie mu wyplata z 1xbet przez Trustly? Od godzin nocnych dzisiaj do teraz kazda jest odrzucona przez operatora, a na czacie mowia ze prawdopodobnie to przez problemy po stronie Trustly.
Ja właśnie dwa razy próbowałem podejmować środki z konta . Raz po 1 w nocy a raz o 10 i akceptowali mi tutaj na statusie normalnie podawany miałem link wbijałem na bank swój wpisywałem tą daną kwote i niby pisało , że zaakceptowano ale później cofali mi to . Teraz o 11 spróbowałem jeszcze raz i zobaczę czy pójdzie . Póki co status jest zaakceptowany .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom