>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Przeglądam oferte NBA na nast dni, uważać na Miami Heat, Washington Wizards i lekko na Indianę Pacers bo każdy tutaj będzie chciał zając 7 miejsce i ominąć Cavs w fazie PO . Powoli te rozstawienia będą się dziać. Boston na pewno łatwiejszy (teoretycznie oczywiście) od CAVS.
No nie wiem, wiem,ze w play off pewnie się to zmieni, ale w tym momencie to cavs prezentuje poziom Phoenix i leci z kazdym .
Czemu Rhein Neckar oddał Vive mecz ?
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
No nie wiem, wiem,ze w play off pewnie się to zmieni, ale w tym momencie to cavs prezentuje poziom Phoenix i leci z kazdym .
Czemu Rhein Neckar oddał Vive mecz ?
No stary, obejrzyj skróty co zrobili w 2 poł z Toronto Raptors i wczoraj z Suns. Łapią formę a przecież brakuje Hooda w rotacji jeszcze więc będą mocni. Z Raps pokazali ze są nadal w grze na wschodzie i trzeba się bać.

RNL oddali bo chyba mają mecz w Bundeslidze z Zebrami
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Bo ważniejsza dla nich jest liga niemiecka, gdzie właśnie grają mecz.
No,ale jak to się stalo,ze grają tego samego dnia, kto tak terminarz ustalił ,musieli się zgodzić ....?
Widzę,ze dostają baty od Kiel, hmmm dziwne to ...
No stary, obejrzyj skróty co zrobili w 2 poł z Toronto Raptors i wczoraj z Suns. Łapią formę a przecież brakuje Hooda w rotacji jeszcze więc będą mocni. Z Raps pokazali ze są nadal w grze na wschodzie i trzeba się bać.

RNL oddali bo chyba mają mecz w Bundeslidze z Zebrami
Oglądalem pierwszą połowę i oczy mi krwawily na widok gry cavs, drugiej nie oglądałem, ale ,ze Toronto to przegrało to nie czaje.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Kurde, chyba musze zainwestować w okulary...
Odpalam beta po calym dniu przerwy, pacze Kielce grają z Rhein, kurs live widze 1.50 ,biorę.
Zaakceptowalo zakład, ja się pacze,a to nie kurrr...Kielce tylko Kiel.
Wchodzę na livescore,a tam Rhein juz dzis grał, oszalałem.
Szczęście ,ze ten Kiel ladnie idzie,bo sie delikatnie zdenerwowalem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom