>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
C 334

copper

Użytkownik
Radwańska dzis całkiem dobrze gra. Złapałem na nią kurs ponad 4zl. Ciekawe co z tego wyjdzie.
To nie Radwańska gra dobrze tylko Halep jest żałosna...od początku wygląda jakby tego meczu nie chciała wygrać..Tenis to teraz zakulisowe szachy...Dziś Pliskova, teraz Halep grają na takiej wyjebce jakby za karę to robiły
 
ullysses 114

ullysses

Użytkownik
To nie Radwańska gra dobrze tylko Halep jest żałosna...od początku wygląda jakby tego meczu nie chciała wygrać..Tenis to teraz zakulisowe szachy...Dziś Pliskova, teraz Halep grają na takiej wyjebce jakby za karę to robiły
Moze i zagrała Halep gorszy mecz, ale dawno takiej Agnieszki nie widziałem. Miło sie oglądało jej grę dzisiaj.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Hahaha istpta bez mozgu na 5 liter ? HALEP.
Haha nasza rodaczka przebijala baloniki w pol kortu a ta raz za razem siatka , aut , siatka , aut.
W nastepnej rundzie radwanska nie wiem z kim gra ale moze grac nawet z Xi Han Jang Fang i tak przegra
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Hahaha istpta bez mozgu na 5 liter ? HALEP.
Haha nasza rodaczka przebijala baloniki w pol kortu a ta raz za razem siatka , aut , siatka , aut.
W nastepnej rundzie radwanska nie wiem z kim gra ale moze grac nawet z Xi Han Jang Fang i tak przegra
Ale z #1 wygrała ;)
 
C 334

copper

Użytkownik
Ale z #1 wygrała ;)
Bo to pseudo jedynka...Helep kiedyś to była świetna zawodniczka od dwóch sezonów nie da się jej ogladać a paradoksalnie została nr jeden...Moim zdaniem również Pisia leci w nastepnej rundzie, nic ciekawego nie gra.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina: Tenis WTA - Miami

Godzina: 18:00
Spotkanie: Halep - Radwańska

Typ: Radwańska
Kurs: 3.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Agnieszka w kolejnej rundzie turnieju w Miami zmierzy się z liderką rankingu WTA. Halep ostatnie mecze to męczarnia z Dodin mimo wygranej w trzech setach. Porażka z zawodniczką ,która na tą chwile jest ,jeśli chodzi o formę to raczej najlepszą zawodniczką mówimy o amerykance (Osaka) oraz w trzech setach z Dolehide. Zwycięstwo z średnią zawodniczką Martic w trzech setach. Zwycięstwo w dwóch setach z Wang oraz Pliskova. Agnieszka Radwańska jeśli chodzi o formę tutaj nie jest za wesoło. Ostatnio w dobrym stylu pokonała belgijkę w dwóch setach. To na pewno napawa optymizmem do dalszych poczynań Polki. Trzy porażki z rzędu z Osaka,Kasatkina,Kvitova są to zawodniczki. Zwycięstwo w trzech setach z Barthel. Tutaj Agnieszka na pewno się nie podda. Dodadkowy smaczek dodaję ,że gra z aktualną liderka rankingu. Na zwycięstwo Agnieszki gram do konkursu,ale można wchodzić na handicap +1.5 seta. Myślę że handi jak najbardziej do zagrania bo również bardzo fajnym kursie. Pozdrawiam trzymajcie się.
Brawo Isia !!! ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Z halep taka jedynka jak z malysza kierowca rajdowy. Prawdziwa jedynka to byla serena. Te pseudo gwiazdy po niej to jakis szajs , kazdy leszcz je ogrywa co troche
Bo to pseudo jedynka...Helep kiedyś to była świetna zawodniczka od dwóch sezonów nie da się jej ogladać a paradoksalnie została nr jeden...Moim zdaniem również Pisia leci w nastepnej rundzie, nic ciekawego nie gra.
Piszecie jakbyście od wczoraj damskiego tenisa oglądali ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom