>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Comunicaciones win ( Gwatemala) kurs 1,75
lekko probuje Comunicaciones w tym meczu // ostatnie spotkanie sprzedali rywalom - zrobili łamaka na wyjezdzie - z 2-1 na 2-3 - dostali czerwona kartke przy 1-0 , a przy 1-1 w 1 polowie widac bylo nawet jak sie spiesza by strzelic na 2-1 w 46 min ( w 10 ) ???? Comunicaciones to wielki zespol w Gwatemali
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Pewność siebie, głowa jest w tenisie najważniejsza.
Umiejętności tam większość ma tak samo duże.
Przykłady takiego Krajinovicia, Collins.
No name&#39;y, gracze spoza TOP 100, nagle wygrywają jakiś tam mecz, ich pewność siebie idzie tak w górę, ze są w stanie walczyć i wygrywać z każdym.
Who are u talking to? :p
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Witam,
Po moich fatalnych ostatnich 2 dniach, wczoraj ograniczyłem typowanie do 2 typów live (wyszedłem na zero) oraz Magdeburg ( w pałę tysiak). Postanowiłem, że na razie zmniejszę ilość typów live i poczekam na ligi (pt-sob-ndz) czyli to w czym jestem dobry tak naprawdę. Jednak poczytałem trochę o NBA, sam trochę analizowałem i postanowiłem, że na odkucie spróbuję zagrać 4pack wczoraj. Nie wklejałem go tutaj ponieważ expert ze mnie średni z NBA, a po drugie moja forma raczej pokazywała, że lepiej się nie dzielić czymś w czym się jest średnim.
Wkleję sobię jednak, aby się podbudować na duchu ???? i pokazać, że się da nawet w NBA ????
Najlepsze jest to, że czułem, że Utah to przegra a ja dałem na Boston handi +13.5 a Boston to wygrał.
Jako ciekawostka, do tego składaka miałem grać Portland (Portland i Boston to drużyny, które lubię obstawiać w NBA jak już tam coś w ogóle gram). No i jednak miałem ten Portland dodany na końcu i tak się zastanawiam aż w końcu zrezygnowałem. Jednak czutka to czutka. Portland przegrał a kurs najniższy na kuponie bo 1.33.
NA dziś nic nie gram z PRE z piłki, na jutro coś będzie pewnie i weekend bankowo. Może coś z NBA dziś będzie to podam jak coś zagram. pzdr all
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Witam,
Po moich fatalnych ostatnich 2 dniach, wczoraj ograniczyłem typowanie do 2 typów live (wyszedłem na zero) oraz Magdeburg ( w pałę tysiak). Postanowiłem, że na razie zmniejszę ilość typów live i poczekam na ligi (pt-sob-ndz) czyli to w czym jestem dobry tak naprawdę. Jednak poczytałem trochę o NBA, sam trochę analizowałem i postanowiłem, że na odkucie spróbuję zagrać 4pack wczoraj. Nie wklejałem go tutaj ponieważ expert ze mnie średni z NBA, a po drugie moja forma raczej pokazywała, że lepiej się nie dzielić czymś w czym się jest średnim.
Wkleję sobię jednak, aby się podbudować na duchu ???? i pokazać, że się da nawet w NBA ????
Najlepsze jest to, że czułem, że Utah to przegra a ja dałem na Boston handi +13.5 a Boston to wygrał.
Jako ciekawostka, do tego składaka miałem grać Portland (Portland i Boston to drużyny, które lubię obstawiać w NBA jak już tam coś w ogóle gram). No i jednak miałem ten Portland dodany na końcu i tak się zastanawiam aż w końcu zrezygnowałem. Jednak czutka to czutka. Portland przegrał a kurs najniższy na kuponie bo 1.33.
NA dziś nic nie gram z PRE z piłki, na jutro coś będzie pewnie i weekend bankowo. Może coś z NBA dziś będzie to podam jak coś zagram. pzdr all
Z jednej strony gratulacje z drugiej musiałeś być nieźle zdesperowany ostatnimi niepowodzeniami by grać takie coś za 1k. Proponuje zrezygnować z bukmacherki bo patrząc na to to prędzej czy później przegrasz wszystko i zniszczysz sobie życie.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
To była analiza + czutka. Spoko, panuje nad budżetem
psychol czasem też trzeb odpowiedniego impulsu by przerwać złą passe ???? to było to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom