>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ciezko to nazwac wyciagnieciem przez buste. Bardziej anderson sie skonczyl sam. Gdyby wygrał te punkty co mial na rakiecie to 7:3 na spokojnie by ogarnal
troche tak ale nie do konca . Anderson czuł po prostu nieustanną presje ze strony Pablo ktory całkiem dobrze go returnował i to jak widac wystarczylo Anderson sie spodziewał ze 3 set bedzie łatwy i Pablo sie posypie i ten nieoczekiwany opor go wytracił z rownowagi
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Moze i Anderson prowadzil w taju ale ze Bista do niego dociagnal to musial pokazac jaja. Ilu pusiakow po takim czyms z 2 seta posypaloby sie od razu w 3 secie
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
h2h dla Corica o dziwo grali dwa razy i dwa razy wygrał chorwat wiec widac Borna nie lezy zverevovi.. ale..Borna ostatnio jest w gazie ale gra duzo i długo na korcie . same 3 setowki w Miami. Zverew grał dwie 3 setowki ale łacznie w miami spedził na korcie o 3h mniej obaj młodzi ale jak dojdzie znowu do 3 setowki to moze miec spora przewage Niemiec. dla mnie pewniak to set dla Zvereva i mysle ze wygra własnie NIemiec ze wzgledun ze jest swiezszy i pewnie w koncu chce w tym roku cos wygrac
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
LaMarcus Aldridge (knee) will play against the Thunder on Thursday.
dla tych co grają na OKC, mimo tego idę w Grzmoty dziś ????
W detroit to ktos nie gra ze w 20min kurs z 1.83 -&gt; 2.10 ? ????
Blake Griffin is a late scratch against the Wizards on Thursday because of a right ankle contusion.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mógłby ktoś wejść na livebetting unibeta, w mecz Dodgers-Giants i zobaczyć jaki jest limit pojedyńczej wygranej na dowolny zakład na over strikeouts? W zakładce mecz powinno to być.
Dzięki. Czyli mój limit 20 zł zysku to oznaka, że mówią mi dziękuje.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Po raz pierwszy w życiu na tym forum mi się zdarzyła taka rzecz. Ktoś dał mi reputkę, żeby mnie obrazić xD
I w takim momentach co raz to bardziej człowiek zastanawia się nad sensem funkcjonowania tutaj. Można by ciułać dla siebie kasę, ale człowiek woli się dzielić wiedzą. Jak widać niesłusznie i chyba będzie czas to zmienić.
Popieram. Ja juz dawno to zmienilem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom