>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
He He podobne wrażenie odniosłem, też nie zalecam grać typów tego gościa jak leci.
To fajnie, że Wasze typy można zagrać ???? I to profesjonalnie ;)
PS Kris podaje typy, nie chcesz, nie graj, nie dajesz nic od siebie, to komentarz sobie odpuść...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
To fajnie, że Wasze typy można zagrać ???? I to profesjonalnie ;)
Ale jaki sensu jest podawać typy na Lazio czy Arsenal czy Valencia, czy Ty uważasz że to naprawdę wymaga jakiegokolwiek myślenia, czleniu na faworytów w Piłce nożnej gra cały świat.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale jaki sensu jest podawać typy na Lazio czy Arsenal czy Valencia, czy Ty uważasz że to naprawdę wymaga jakiegokolwiek myślenia, czleniu na faworytów w Piłce nożnej gra cały świat.
Niech sobie podaje, nie chcesz, nie graj, ba podaj coś od siebie. Ktoś skorzysta...
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Ta ale przed zalozeniem tematu od groma typow wchodzilo to placzu nie bylo. Yield jest plusowy z tego co widze wiec nie wiem po co ta spina. Macie opcje ignor
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
I pomyśleć że mieli walczyć z Juve o majstra, tam we Włoszech to przez nastepne 10 lat Juve bedzie rzadzic, nie ma tam nikogo kto może z nimi powalczyć, to samo co z Bayernem w Bundeslidze
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Hehe Dobre, to bardzo proste akurat przy tych typach które podajesz, nie pozuj tu na jakiegoś eksperta bo jak ktoś zobaczy co grasz to odrazu widać że nim nie Jesteś, dużo bliżej do Januszy z Sts bo grasz to samo co oni, nie chce z tego śmiać ale potrzymaj temat z typami z pół roku to zobaczysz jak wyjdziesz na graniu peffek z piłki nożnej.
A takie typy jak podajesz to mniej więcej jak taki znajomy dziadek który gra w Fortunie, zagrał dzisiaj prawie wszystko to co Ty tylko w innych kombinacjach.
Chyba masz ból dupy tylko nie wiem z jakiego powodu. Takie jak i inne typy gram już x lat i wychodzę na swoje. Dubel a taśma Januszowa to całkiem inne rzeczy ale jak nie widzisz roznicy to nie mój problem. W siatce live trafiam kursy OVER 4 jakbyś nie wiedział.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Napoli @1.66 biere

Edith.
Stępinski ...
Tak atakować. Mieć karnego. Tyle sytuacji. A obrona odpoerdala takiego babola. Niewiarygodne.
Napoli 2 ✅
Opowiedzieć wam historie życia?
Był sobie pewien chłopak. Uwielbiał grać w zakłady bukmacherskie. Postawił zakład przy niedzieli. Powyżej 9 rożnych w Arsenalu, powyżej 9 rożnych w Realu. Za 300 funtow wychodziło 604. Pomyślał &quot;kurcze, może czymś podbije&quot;. Genialny pomysł. &quot;Dam na Napoli przecież ich zmiecie &quot;. Wygrana wzrosła do 690 funtów. Pomyślał, jest super.
Historia nabrała rozpędu. Rozne w Arsenalu na plus, w Realu w 25 minut 8. Pomyślał uda się. Jednak Polak Rodak Stępinski pozbawił go nadziei. Biedny chłopak postanowił, że weźmie resztki które oferuje mu bukmacher. Było to 90 funtów.
Pomyślcie teraz jak czuje się ten chłopak. Powiem wam tylko tyle: tak wkurwiony nie byłem już dawno IDIOTA
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Odnośnie jeszcze pretensji, że kris daje tylko peffki po niskich kursach i oczywiste mecze - ok, ale jest różnica między podaniem takich akurat meczy, które wchodzą, niż mieć pecha i brak wyczucia i stawianie na miny bukmacherskie. Gość podał nawet w poprzedniej rundzie taśmę na awanse w LM i LE i tam były raczej niskie kursy, a ostatecznie wyszedł na piękny ✅ Nie ten jest dobry, stawia same wysokie kursy, a ten, który potrafi wyjść na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom