>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
takie male pytanie wy sie interesujecie rzetelnie tymi dziwnymi ligami i niszowymi dyscyplinami czy metoda orla i reszki, no offence tylko mnie to zawsze ciekawilo
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina : Siatkówka - Plus Liga
Godzina : 18:00
Spotkanie : Kielce - Zawiercie
Typ : (Handicap -2.5 seta Zawiercie)
Kurs : 3.45
Bukmacher : fortuna
Dzisiaj nappada mi powiedzieć parę słów odnośnie dzisiejszego meczu w Kielcach. Kielczanie niestety spadają z ligi. W tym meczu pożegnają się z Plus Liga czy godnie o tym sie przekonamy okolo godziny dwudziestej. Według mnie Kielczanie są w głębokim dołku i Zawiercie które nie raz pokazywało ,że potrafi zwyciężać z drużynami aktualnie będących w pierwszej szóstce. Zawiercie ma jeszcze szanse na zajęcie dziesiatej pozycji. Katowice graja z Cuprum wiec ciezki mecz. Wczoraj Cuprum pokonało drużyne ktora nie ma jeszcze zapieczętowanego grania w play-offach. Bez watpienia spora niespodzianka. Beda grali na wlasnej hali Lubinianie. Dzisiaj liczę na pewne zwycięstwo Zawiercia i radość beniaminka z narawdę udanego sezonu gdzie priorytetem było utrzymanie w Plus Lidze. Polecam dzisiaj pograć rownież handi -1.5 seta w strone Zawiercia oraz dwójkę na Zawiercie do dubelka. Pozdrawiam trzymajcie się.
Na godzinę 18:00 polecam dzisiaj zagrać w stronę Zawiercia. Ostatnio pograłem na kobiety w naszej lidze i sami widzieliście. W Plus lidze jest całkiem dobrze jeśli chodzi o trafność typów. Na dzisiaj polecam pograć w stronę Zawiercia. Ja do konkursu pograłem hando dość ryzykowne. Dla osób nie lubiacych ryzyka polecam handi -1.5 seta lub na zwycięstwo Zawiercia. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom