>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
...ale &quot;Kaszkiet&quot; przywitał niemiaszka w tym pierwszym secie, typowo pod urodziny :p
Ale meczycho w Niecieczy, 1 połowa a tu var kolejny raz , czerwo dla Bruk Betu, 2 karne dla Śląska i 1-2 juz
... ja piętrole dzięki za cynk co tam się dzieje
 
D 319

defox

Użytkownik
Pamietajcie, w Ekstraklapie trzeba grac zawsze na niefaworyta. Obojetnie kto z kim gra
Rysiek ale meczydupa, jeszcze przegra tego seta
 
D 319

defox

Użytkownik
Doque Marino 2 set @ 1.7
sam zagralem Kenin na mecz pre, ale gra tragicznie. Doque juz wyszla na 2 1 teraz pewnie beda sie lamaly 5x ale to ona pierwsza dojdzie do 5 4 a pozniej to wiadomo
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
CS
Gambit wygra @2,2 Fortuna
Przegrali swojego overpassa ale wygrali 16-8 na Mirage (pick Liquid), 3 mapka - Train. Ostatnio Gambit gra tam na prawdę nieźle i potrafią zdominować rywala, Dosia coś słabo dzisiaj ale może to ten czas ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
ja dałem przynajmniej 29 pkt LBJ, i overki w meczach The Strongest i Club Brugge 1.5 wychodzi jakoś na podwojonko ???? Dla lepszego oglądania i emocji hehe :p
LBJ 46 pkt
The Strongest 1:2
Club Brugge 6:0
✅ izziii bejbi ????
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
CS
Gambit wygra @2,2 Fortuna
Przegrali swojego overpassa ale wygrali 16-8 na Mirage (pick Liquid), 3 mapka - Train. Ostatnio Gambit gra tam na prawdę nieźle i potrafią zdominować rywala, Dosia coś słabo dzisiaj ale może to ten czas ????
✅ ✅
16-14 ale ugrali w ostatniej rundzie ledwo co
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom