>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Kurde Panowie, ale nie denerwujcie się, że ktoś sprzedaje swoje typy. I nie wyjeżdzajcie z argumentem, który się zawsze pojawia, że jak ktoś ma dobre typy to sam je będzie grał i zarobi. Jasna sprawa, ale sam słyszałem że ktoś nie ma odpowiedniego kapitału, żeby zarobić godnie na graniu swoich propozycji. Oczywiście nie bronię oszustów, którzy stanowią większość w tym „biznesie”. Ja będę szczery i powiem, że ze swoim poziomem wiedzy mógłbym przestać dzielić się typami z ręcznej na forum, grać tylko dla siebie, albo sprzedawać to o innym. Oczywiście tego nie zrobię, bo podawanie ich tu za darmo łechce moją próżność chwalenia mnie za plusy. ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Typy można sprzedawać, nikt nikomu nie zabroni ale jak się ma na 1000 typów 0% yeldu to jaki sens kupować takie typy, i w ogóle tracisz czas, konta itd na granie takiego szajsu, tym bardziej że są to niszowe sporty jak siatkówka plażowa czy sporty zimowe na które limity są śmieszne, strata kasy na abonament i czasu, jeśli ktoś chce sprzedawać swoje typy to niech ma chociaż te pare % yeldu.
Ja od niego typów nie kupuje, zresztą od nikogo nie kupuję bo do większości typerów mam dostęp za free, ale i tak ich nie gram, obserwuje tego gościa i widzę co robi, łapie jeleni, ale niech łapie skoro są tacy idioci.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Typy można sprzedawać, nikt nikomu nie zabroni ale jak się ma na 1000 typów 0% yeldu to jaki sens kupować takie typy, i w ogóle tracisz czas, konta itd na granie takiego szajsu, tym bardziej że są to niszowe sporty jak siatkówka plażowa czy sporty zimowe na które limity są śmieszne, strata kasy na abonament i czasu, jeśli ktoś chce sprzedawać swoje typy to niech ma chociaż te pare % yeldu.
Ja od niego typów nie kupuje, zresztą od nikogo nie kupuję bo do większości typerów mam dostęp za free, ale i tak ich nie gram, obserwuje tego gościa i widzę co robi, łapie jeleni, ale niech łapie skoro są tacy idioci.
A mogę się dowiedzieć o kogo w ogóle chodzi?
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Za ciosem Barca over 5.5 @1.8
Estoril-Benfica over 2.5 FT
Sevilla-Barcelona over 5.5 FT
@2.33
już spuścili z tonu ⛔
Masternak-Kalenga under 10.5 rundy @2.25
Masternak już kilka razy trafił mocno Kalenge, który ledwo widzi na jedno oko. Obecnie runda 6, czuje ze zaraz bedzie po wszystkim. Polecam
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Rogerfede czy jak on tam się zwie.
Aaa to znam typa XD Kiedyś mi oferował typy z plażówki za hajs, a potem jak odmówiłem zaproponował żebym mu podawał z ręcznej, a on mi z plażówki i sportów zimowych. To beka, faktycznie
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
już spuścili z tonu ⛔
Masternak-Kalenga under 10.5 rundy @2.25
Masternak już kilka razy trafił mocno Kalenge, który ledwo widzi na jedno oko. Obecnie runda 6, czuje ze zaraz bedzie po wszystkim. Polecam
Tak jak mówiłem, po frytkach ???? ✅ BRAWO MASTER!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Patriotas FC - Le Equidad over 1,5 1.54
over 2,5 2.65

Patriotas FC - Le Equidad 1 1.85
Tak widze ten meczyk ,za duze kursy wystawili ja ryzykuje te 3 opcje co ma być to będzie każdy meczyk po 100 wale jak wejdzie 1,5 i wygrana będe mało w plecyka ,a jak wejdzie 2,5 to na zysku
⛔
jednak wał jak niewiem co szybka czerwona kartka i niema goli :mad:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Acadie-Bathurst - Victoriaville 1 tercja over 1,5 1.58
gram to delikatnie -500 bo się boje za tysiaka ,już nie raz sięprzejechałem na nich
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomcio, nie wał.
Tylr spotkan dziś ,a Ty bierzesz jedną z najbardziej underovych lig :p
Masz w Paragwaju w 13 min 6 rożnych, a nie jakieś tam Kolumbie.
Peru było, Meksyk itp, Kolumbia to syf.
Dziękuje nie wiedziałem ,myślałem że bedzie sporo goli ,ale trudno
Dzięki Tomek za rade ????
Universidad de Concepcion - Everton Vina del Mar
Total Over(1.5) 1.29
Atlanta United II - Louisville City
Total Over(2.5) 1.6
Mariano Melgar - Union Comercio
Total Over(2.5) 1.58
CSD Comunicaciones - Malacateco
Total Over(1.5) 1.31
San Lorenzo - Chacarita Juniors
Total Over(1.5) 1.32
5.64
Pojedyńcze gram też ostatnie mecze na nocke i skupiam się na hOKEJU
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom