>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Witam wszystkich
Czy są tu jacyś informatycy na lini?

Mam pytanie, dzieją mi się różne dziwaczne rzeczy z laptopem. A mianowicie jak wchodzę w przeglądarce to co jakiś czas albo mi wywala z przeglądarki (mozzille używam) albo mi przechodzi w inną zakładkę samo. Gdzie problem? Czy komp zawirusowany czy problem z płytą ? Dodam że dawno co prawda zalałem go ale wyczysciłem ogólnie i nie było żadnych problemów aż do teraz.
Zrób reinstal przeglądarki. Miałem to samo, i pomogło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Przechodziłem obok stsa i walnąłem dubla za 50 duszek Legia+ KK Zagrzeb 7.38
Zagrzeb ma jakieś tam szanse na utrzymanie. Kurs spadł w ciągu godziny z 3.3 na 2.85. Jeszcze na moim kuponie z przed 10 minut 2.95. Mecz o 12:00
⛔ Poniosła mnie fantazja
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Sandecja - Arka
Sandecja @2,65 STS
ostatnia porażka ze Śląskiem tak pokomplikowała sprawę że Sandecja już praktycznie jedną nogą jest 1 lidze, ale jeszcze ma minimalne szanse jeśli tylko dzisiaj wygra z Arką. Czy jest to możliwe ? Wydaję mi się że tak, Arka jest w finale PP skupi się bardziej na tym, spadek im raczej nie grozi a wygranie grupy spadkowej jest o wiele mniej ważne niż Puchar Polski. Sandecja ma piłkarzy, stwarza często sytuacje ale nie ma skuteczności i na wygraną czeka od bodajże ponad 20 spotkań czy dzisiaj przyjdzie przełamanie? Śląsk też na wyjeździe nie wygrywał a wreszcie udało się to w piątek, myślę że dzisiaj Sandecja ma szansę i próbuje ich zwycięstwo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom