>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
D 319

defox

Użytkownik
Sandgren co za patolog. Tak dobrze gral i polamal sie z 40 15, a pozniej nie przelamal majac bp bo Johnson trafil w linie o jakis zarany milimetr.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
to następne mecze overki LBJ i Lillarda ?
JA na nba myślę o underku pkt Mitchella, wszędzie o tym trąbią że pierwszoroczniak, pierwsze PO, będzie kryć go PG itp itd... Do tego overek Rakiet z Leśnymi Wilkami ale taki lajtowy ;) ok poszło ale tak lajtowo dla lepszego oglądania :cool: co Wy na to ;) ?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
W większości buków over 0.5 Arizony live jest tak jak się należy, czyli ok. 2.00 (widzę, że nawet można dostać powyżej 2.00 na under)
Tym czasem nasz kochany ruski xbecik --- @ 7.40 ???? ✅
Nie mówię, że wejdzie lekko, ale value sami widzicie.
I szybko poszło ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
to następne mecze overki LBJ i Lillarda ?
JA na nba myślę o underku pkt Mitchella, wszędzie o tym trąbią że pierwszoroczniak, pierwsze PO, będzie kryć go PG itp itd... Do tego overek Rakiet z Leśnymi Wilkami ale taki lajtowy ;) ok poszło ale tak lajtowo dla lepszego oglądania :cool: co Wy na to ;) ?
Ja pograłem podobnie, Mitchell over do połowy zrobi ????
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
co gilber sprzedawca sprzedał to jego, cholerny brytol tyle okazji, żeby wygrać i specjalnie wbijał, jak działają te kwale? ćwierćfinaliści jadą na MS?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
to następne mecze overki LBJ i Lillarda ?
JA na nba myślę o underku pkt Mitchella, wszędzie o tym trąbią że pierwszoroczniak, pierwsze PO, będzie kryć go PG itp itd... Do tego overek Rakiet z Leśnymi Wilkami ale taki lajtowy ;) ok poszło ale tak lajtowo dla lepszego oglądania :cool: co Wy na to ;) ?
⛔ rookie już pod koniec 3 kwarty ogarnął linię , szkoda a wyglądało smacznie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom