>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
zegee 51

zegee

Użytkownik
Dostalem taka odpowiedz na wiadomosc &quot; przeprowadzam sie do kraju gdzie bet365 jest &quot;legalnym&quot; bukmacherem. Czy w zwiazku z tym bede mogl grac na starym koncie (zalozonym w Polsce ) czy musze zakladac nowe ? Pozdrawiam &quot;
Ze względów prawnych, od 30 marca 2017 nie akceptujemy zakładów sportowych i zakładów postawionych w produktach gier od klientów w Polsce. Z powodu zmian prawnych wszystkie polskie konta zostały zamknięte bez możliwości otwarcia. Jeśli mieszka Pan na terytorium kraju, gdzie usługi bet365 są oferowane to może Pan rozważyć otwarcie konta z Pana bieżącymi danymi adresowymi. Proszę mieć na uwadze, ze warunki weryfikacji będą miały zastosowanie.
Czyli jednak trzeba zalozyc nowe konto
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
raczykk szkoda tych rogów
Ktoś coś poleca na NBA, co by utracić trochę zysków z Premier League ? ????
e: Nic? To może handi na Philę i na GSW? Chyba nie będzie niespodzianek.
A może over 16.5 Simmonsa? Tak sobie główkuję.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Cajamarca - Alianza Lima under 0,5 do HT @ 2.35
✅
Sam gram over 36.5 Simmonsa, ostatnio brakło 1 zbiórki do Tripeldabla, to dzisiaj będzie chciał się odkuć ;p
i Olynyk over 14 bo fajny kursik @ 2.10
handi nie ruszam, chociaż -6,5 Philly kusi
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Miami się dzis postawi,zobaczycie.
P.S. W Peru rezrwy, grają teraz jak linia na over 2,5 podskoczy do kursu ok 2 ,to można coś rzucic, tam często overy robią.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Miami się dzis postawi,zobaczycie.
P.S. W Peru rezrwy, grają teraz jak linia na over 2,5 podskoczy do kursu ok 2 ,to można coś rzucic, tam często overy robią.
Skąd bierzesz info o tym, czy to rezerwy? Śledzisz czy masz jakieś fajne źródło? Dobrze by było wiedzieć takie rzeczy ;)
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
MIL Brewers -1,5 @ 2.60
under 0,5 pierwszy inning Phillies - Braves @ 1.91
Toronto Blue Jays -1,5 @ 1.98
tak myślę z MLB, mocniej myślę underek pyknąć
wrzucam teraz, bo nie wiem czy zaraz nie zasne
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Skąd bierzesz info o tym, czy to rezerwy? Śledzisz czy masz jakieś fajne źródło? Dobrze by było wiedzieć takie rzeczy ;)
Grają na becie ???? info stąd,ze ja ogolnie rzadko gram piłkę,a jeśli już to z Amer. Pol.
W tym meczu niestety lipa z bramkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom