>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
F1
Hamilton win 5,0 bet365
Mamy 13 okrazenie na 51. Prowadzi Vettel, kurs ze wygra jest obecnie 1,4. Drugi Hamilton. Kurs na wygrana 5. Tor uliczny w Baku, wiele sie moze jeszce wydazyc. Juz byl Safety car na torze. Jesli nie wygra Vettel to jako pierwszy do mety dojedzie Hamilton.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pro100 761

pro100

Użytkownik
Postawiłem wczoraj mecz z ligi urugwajskiej na over 1.5, skończyło się 2:1, typ rozliczony wszystko pięknie.Dzisiaj kasa z rozliczenia zakładu została mi zabrana a buk tłumaczy to że jest podejrzenie w sprawie ustawienia tego meczu i jak wszystko się wyjaśni to rozliczą albo dostanę zwrot.HAHAHAHAHA
Hubert Cwelkacz wyłapał z jakimś ciapakiem
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ West Ham - Manchester City
obie strzelą i over 2.5 @1.99 fortuna
Mam przeczucie, że West Ham może się pokusić o zwycięstwo. W końcu uciekają przed strefą spadkową co zwiększa ich motywację. Ostatnio Arnautovic przekonywał mnie swoją dyspozycją w meczach. Manchester ma niesamowitą ofensywę i obojętne jaki skład by nie grał są zdolni do władowania bramek. Zapewne wyjdzie jakiś &quot;słabszy&quot; skład bo City nie gra o nic (może o jakieś rekordy ale to drugi plan). Dlatego spodziewam się pokrycia overa.

⚽ West Ham - Manchester City
Arnautovic strzeli gola @3.8 fortuna
Jak wyżej opisałem, Marko ostatnio kupuje moje zaufanie, poza tym lubi wziąć grę na siebie i zrobić coś fajnego z piłką.
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
No nie powiem, że ten Carrasco wybrał zajebisty klub w Chinach. Po co było mu tyle kasy za rok pracy skoro zaraz skończą w drugiej lidze ????
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Cracovia vs Termalika start15.30
Cracovia 2,0 bet365
Craxa mimo pewnego utrzymania, gra na poziomie i nie odpuszcza. Mysle ze Probierz nie pozwoli sobie na odupszczanie meczow pod koniec sezonu. okienko transferowe sie zbliza wielkimi korokami, Probierrz zostanie w Cracovi i od niego tez wiele zalezy ktory z pilkarzy zostanie z Nim na najblizszy sezon. Craxas nie bedzie odstawiac nogi w tym meczu a kurs jak najbardziej do gry
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
F1
Hamilton win 5,0 bet365
Mamy 13 okrazenie na 51. Prowadzi Vettel, kurs ze wygra jest obecnie 1,4. Drugi Hamilton. Kurs na wygrana 5. Tor uliczny w Baku, wiele sie moze jeszce wydazyc. Juz byl Safety car na torze. Jesli nie wygra Vettel to jako pierwszy do mety dojedzie Hamilton.
Haha Safety Car....
Bottas byl do brania po kursie 20 ???? teraz jest 1,4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom