>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Kontaveit @1.57 chce pograć ale co do tego dołożyć...?
Miał ktoś kiedyś przypadek na fortunie, że nie mógł zagrać żadnego zakładu, bo od razu wyświetla się &quot;oczekuj na autoryzację&quot; a po niej obniżany jest każdy kurs, pomimo że na stronie dalej pozostaje ten, który się chciało zagrać wcześniej?
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Ładne jajca ????
Nie mogę zagrać nawet za śmieszne 50zł bo od razu kurs mi zjeżdża na dane zdarzenie przykładowo z 2.65 na 2.35.. Jak to nie błąd tylko limit w takiej formie, to pogratulować tej firmie.
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Nie mogę zagrać nawet za śmieszne 50zł bo od razu kurs mi zjeżdża na dane zdarzenie przykładowo z 2.65 na 2.35.. Jak to nie błąd tylko limit w takiej formie, to pogratulować tej firmie.
Może odlicza podatek ????
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Ktoś mógłby mnie poinformować jaka jest dzisiaj promocja na forbet „droga do Moskwy” bo z telefonu nie mogę nic zobaczyć
FRANCJA Zagraj zakład na finał Ligi Europy i otrzymaj bonus 50 PLN!
Witamy we Francji na finale Ligi Europy! W meczu zagra kilku piłkarzy, których zobaczymy również na mundialu w Rosji, więc nie możemy zlekceważyć tego wydarzenia!
Tym razem rozdamy bonusy w wysokości aż 50 PLN każdemu, kto zagra kupon za 50 PLN z minimum 3 zdarzeniami, który zawierać będzie również finał LE! 50 za 50? Proszę bardzo!
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Nie wiesz może czy ten finał chodzi o 1x2 czy można jakieś overy i inne ?
W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby zapisane do Droga do Moskwy
1. W promocji liczą się tylko kupony zagrane dnia 16.05, od godziny 00:00 do godziny rozpoczęcia meczu, tj. 20:45
2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do niedzieli 17.05, do godziny 23:59
3. Promocja dotyczy finału Ligi Europy rozgrywanego dnia 16.05.18.
4. Minimalna stawka kuponu wynosi 50 PLN. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3 zdarzenia.
5. Każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs co najmniej 1,30.
6. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.
7. Bonus w postaci wysokości stawki zostanie przyznany tylko jeden raz na użytkownika.
8. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 30 dni (od momentu przyznania).
9. Bonusy znajdą się na kontach graczy do piątku, 18.05, godziny 23:59.
10. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.
11. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji. - coś tu namieszaliście z punktacją
12. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.
 
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Bali Pure 3.46 siatka o 10 kursy już lecą
Jak nie wejdzie to nie gram już tej dyscypliny
Jeszcze w dublu z Dominikaną 11.20
 
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Ładnie spadlo w 3 minuty z 3.66 do 3.0
U ruskiego jak zagrałem spadło na 2.70 potem wróciło znowu na 3.46 a teraz jest 2.87
W ogóle ten buk jest dziwny przed zalogowaniem mam większe kursy niż po zalogowaniu Np jak jest linia 1.86 to po zalogowaniu mam 1.77 Na tym forum już wcześniej czytałem że oni tak robią
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
U ruskiego jak zagrałem spadło na 2.70 potem wróciło znowu na 3.46 a teraz jest 2.87
W ogóle ten buk jest dziwny przed zalogowaniem mam większe kursy niż po zalogowaniu Np jak jest linia 1.86 to po zalogowaniu mam 1.77 Na tym forum już wcześniej czytałem że oni tak robią
Ja mam aplikacje na telefonie bo wolę ten interfejs i tu takich cudów nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom