>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ja raz dla zabawy w ciągu weekendu zrobiłem z 10 euro 1000 Euro i ten tysiąc wdupiłem w kolejnym zakładzie . Chciałem się przekonać ile razy zwielokrotnie wkład . Tylko u mnie nie były grane śmieszne kursy
minimalizuję ryzyko ???? normalnie bym angielskiej z tymi kursami nie ruszał, jednak obie walczą o pozycje dającą LM, a goście albo bez formy, albo słabi na wyjeździe. Juve to Juve, nie muszę więcej mówić. Real jedzie sobie rozegrać mecz...zobaczymy jak będzie.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Newcastle ov 2.5, roga
Lech Jaga ov 9.5,
HeerenveN Utrecht ov 2.5
Milan ov 2.5 kartki
Berlin siatka niemcy ov 182 pkt
co byscie wyrzuciili? ;)
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
minimalizuję ryzyko ???? normalnie bym angielskiej z tymi kursami nie ruszał, jednak obie walczą o pozycje dającą LM, a goście albo bez formy, albo słabi na wyjeździe. Juve to Juve, nie muszę więcej mówić. Real jedzie sobie rozegrać mecz...zobaczymy jak będzie.
Tottenham ostatnio z WBA pokazał jak walczy o LM
Real jedzie wygrać a nie rozegrać mecz. Walczą o wicemistrzostwo i to z rywalem z za miedzy. To że zagra kilku rezerwowych (co też nie jest pewne) nie oznacza że odpuszczają mecz. Sevilla słaba w tym sezonie. Ostatnio kompromitacja w finale Pucharu Hiszpanii. Ja pobieram Real bo kurs 3.0 adekwatny do ryzyka.
Będę grał tez w stronę Cibalii albo z remisem po 2.46 albo win po 6.30 ale to zależy od wyniku meczu Istra - Hajduk
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Propozycje na dziś z ręcznej:
- Larvik over 30.5 bramki @2.20 Fortuna (Norwegia kobiety)
- Larvik over 31.5 bramki @2.80 Etoto
- Larvik -4.5 @2.80 Fortuna
- Gorenje Velenje lub remis @2.20 Etoto (Słowenia)
- Massy Essone Under 23.5 bramki @2.37 Fortuna
Do każdego typu proponuje jeszcze over 3.5 seta w meczu Friedrischafen z Berlinem po @1.50 w STS (siata, Niemcy)
????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Tottenham ostatnio z WBA pokazał jak walczy o LM
Real jedzie wygrać a nie rozegrać mecz. Walczą o wicemistrzostwo i to z rywalem z za miedzy. To że zagra kilku rezerwowych (co też nie jest pewne) nie oznacza że odpuszczają mecz. Sevilla słaba w tym sezonie. Ostatnio kompromitacja w finale Pucharu Hiszpanii. Ja pobieram Real bo kurs 3.0 adekwatny do ryzyka.
Będę grał tez w stronę Cibalii albo z remisem po 2.46 albo win po 6.30 ale to zależy od wyniku meczu Istra - Hajduk
Totki sprzedali z WBA bo maja lekką zaliczkę . Real nie wygra 2 golami. Akurat jako kibic Realu ogladający mocno i ślędzący co się dzieje, wiem, że tego nie wygrają. Sewilla się odblokowała, mają nowego starego tymczasowego treneiro, który ogarnie temat. Ja mam swój punkt widzenia, a Ty swój ????
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Sevilla-Real over 4.5 kartek
Barca-Villarreal over 3.5 kartek
Juve-Milan over 4.5 kartek
@3.46
Będzie masło
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dokładam jeszcze do propozycji z ręcznej:
Ruch Chorzów Kobiety lub remis @2.30 Etoto
Grają o uniknięcie baraży, jeżeli dzisiaj wygrają z dziewczynami z Kobierzyc to mają Superlige w Chorzowie obronioną na pewno.
 
S 431

strike

Użytkownik
Ogląda ktoś Shwartzmana? Zamyka mi kupon a nie dopiero wrocilem i nie ogladalem. Co się dzieję ze taki pogrom w drugim secie dostal?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom