>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ceara CE - Crb AL over 2,5 1.65
Starczy na dzisiaj już ,co za dużo to nie zdrowo
Ekwadorska dziady nie dadzą 1,5 trudno
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
:hokej: NHL
Tampa Bay - Washington
Ostatnio pisałem, że widzę Tampę w finale no i wypadało by dzisiaj podtrzymać te słowa. W ostatnim meczu Washington, a zwłaszcza Ovechkin sprostali zadaniu. Wymieniony zawodnik dosłownie rozrzucał graczy Tampy po tafli. Upłynęły 2 dni, mam nadzieję, że para uleciała. Captials wykonali co mogli czyli wygrali u siebie. Tampa w tamtym meczu własnie podeszła minimalistycznie i liczę na to, że teraz u siebie są gotowi na wywalczenie finału. Kursy nie powalają, na pewno są mniejsze niż te, które ostatnimi czasy dało się uknuć na play-offach. Wydaje mi się, że dzisiaj będzie wesoło na tafli - wesoło czyli wszystkie ręce na pokład, dużo goli, będą latać kije, zawodnicy będą sobie skakać do gardeł, a ja przysnę po pierwszej tercji bo mnie tak zazwyczaj łapie ;) Może być oczywiście różnie w tym meczu, mogę się pomylić w osądzie bo im dalej w las(seria) tym więcej drzew(szans na potknięcie) ;) Dwa typy bo niestety nie mam możliwości zagrania pre na kary, a jeszcze właśnie jakoś nad karami bym podumał.
Tampa win i over 4.5 @2.83 fortuna
1. tercja over 1.5 @1.87 fortuna
Oby dopisało szczęście po raz kolejny, jeszcze niech się uda dzisiaj i na finał i już nic ale na prawdę nic w tym sezonie NHL nie będę grał! ;)
Randy. I am the Liquor.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
CD Olmedo - Manta FC over 1,5 1.30
Ferroviaria SP W - Sao Francisco BA W over 2,5 1.30
Olmedo 1-1 ✅
Frecrevio 2-0 ⛔
Sparta TO - Tocantinopolis over 1,5 1.25
Washington Spirit W - FC Sky Blue W over 2,5 1.63
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Dziś bez dokładnego wyniku? Za każdym razem byłeś blisko, w końcu byś trafił ????
No dobra to będzie 4:2 dla Tampy ale to czysto rekreacyjne bez grania ;) Gorzej jak wejdzie @18 ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobra,niepotrzebnie Was budziłem, straszna lipa jak na te zespoły.
Ja mam 2,5 over i lipa szkoda gadać
Gremio tez odwala lipe kurna gol nie uznany w 1 połowie
ale cero 2-0 ładnie pojechało
Pozdrawiam i ograjcie bka jak najwiecej
Ja dzisiaj jestem na małym plusiczku
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Mecz rewanżowy w Copa Sudamericana... Pierwszy mecz wygrali dzisiejsi goście (1:0, dużo strzałów jak i rzutów rożnych po obydwu stronach). To jest piłka i wszystko może się zdarzyć... Licze na otwarte spotkanie... Oczywiście ryzykowny kurs, ale myślę że warto pomyśleć i za drobne chociaż spróbować Btts/yes po 3.00 lub Blooming over 1.5 gola po 13.00...
Powodzenia

4.

Spotkanie: Bahia - Blooming
Typ: Bloming over 1.5 gola
Kurs: 13.00
Bukmacher: Bet365

⛔

5.
Spotkanie: Bahia - Blooming
Typ: Btts/yes
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

⛔
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Mecz rewanżowy w Copa Sudamericana... Pierwszy mecz wygrali dzisiejsi goście (1:0, dużo strzałów jak i rzutów rożnych po obydwu stronach). To jest piłka i wszystko może się zdarzyć... Licze na otwarte spotkanie... Oczywiście ryzykowny kurs, ale myślę że warto pomyśleć i za drobne chociaż spróbować Btts/yes po 3.00 lub Blooming over 1.5 gola po 13.00...
Powodzenia

4.
Spotkanie:
Bahia - Blooming
Typ: Bloming over 1.5 gola
Kurs: 13.00
Bukmacher: Bet365

5.
Spotkanie: Bahia - Blooming
Typ: Btts/yes
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Liga Boliwijska ma to do siebie,ze goście rzadko wygrywają, to apropo Blooming.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Liga Boliwijska ma to do siebie,ze goście rzadko wygrywają, to apropo Blooming.
Wiem o tym kolego, natomiast ja o zwycięstwie nic nie pisałem... Dla mnie mogą przegrać byle by over zrobili. Btts myślę, że jak najbardziej możliwy po pierwszych 40min (1:0).
Powodzenia
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
:hokej: NHL
Tampa Bay - Washington
Ostatnio pisałem, że widzę Tampę w finale no i wypadało by dzisiaj podtrzymać te słowa. W ostatnim meczu Washington, a zwłaszcza Ovechkin sprostali zadaniu. Wymieniony zawodnik dosłownie rozrzucał graczy Tampy po tafli. Upłynęły 2 dni, mam nadzieję, że para uleciała. Captials wykonali co mogli czyli wygrali u siebie. Tampa w tamtym meczu własnie podeszła minimalistycznie i liczę na to, że teraz u siebie są gotowi na wywalczenie finału. Kursy nie powalają, na pewno są mniejsze niż te, które ostatnimi czasy dało się uknuć na play-offach. Wydaje mi się, że dzisiaj będzie wesoło na tafli - wesoło czyli wszystkie ręce na pokład, dużo goli, będą latać kije, zawodnicy będą sobie skakać do gardeł, a ja przysnę po pierwszej tercji bo mnie tak zazwyczaj łapie ;) Może być oczywiście różnie w tym meczu, mogę się pomylić w osądzie bo im dalej w las(seria) tym więcej drzew(szans na potknięcie) ;) Dwa typy bo niestety nie mam możliwości zagrania pre na kary, a jeszcze właśnie jakoś nad karami bym podumał.
Tampa win i over 4.5 @2.83 fortuna
1. tercja over 1.5 @1.87 fortuna
Oby dopisało szczęście po raz kolejny, jeszcze niech się uda dzisiaj i na finał i już nic ale na prawdę nic w tym sezonie NHL nie będę grał! ;)
Randy. I am the Liquor.
⛔ wow, weryfikacja rzeczywistości jest bardzo bolesna, przegrali u siebie 0:4!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom