>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Japonia - Ghana 2 @ 4.97 Rzadko typuję piłkę ale... oni tak poważnie?
Czekam że zniecierpliwoscia na ten mecz. Japończycy są trochę nieprzewidywalni i zapier... po boisku do ostatniej minuty. Dawno nie oglądałem meczu w ich wykonaniu i jestem bardzo ciekaw ich euroazjatyckiego stylu. Dużo ostatnio się o nich pisało również w kontekście trenera, zwolnili typa 2 miechy przed mundialem... Osobiście będę wyczekiwał bramek, ale tak jak napisałem, Japonia jest w tej chwili zagadką. Obejrzę to spotkanie pod kątem ich pierwszego meczu w grupie z Kolumbią, bo 1.70 w tej chwili na Kolumbijczykow to dla mnie najlepszy bet bet pszej kolejki mundialu i dzisiaj sobie to zweryfikuje ;)
PS zaczyna mnie jadowic słownik w nowym fonie :mad:
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Ja tak ???? a pamiętacie takiego typa &quot;Pan Szlachcic&quot;? Pewnego razu namawiał mnie na abo za 4 stówki... Może to też był Shakal ????
Tylko, ze akurat Pan Szlachcic na prawde siadały kupony i ten kto miał jeszcze swoją wiedze na prawde mogł niezle zarabiac a zazwyczaj jak czytalem i szedłem w strone typow Shakala to był zawsze ⛔
PS: wczorajsze mecze z ATP zostana rozegrane teraz jako pierwsze o 11 czy w pozniejszych porach gdzie jest takie info moze ktoś ma z twittera badz innej social media
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Dostaję wysypki jak tylko czytam te oklepane teksty naganiaczy, a już konkretnie mnie rozsierdza pisanie per TY np. &quot;gwarantuję Ci&quot; itd. Swojego czasu interesowałem się mocno rynkiem Forex, tam to się działo dopiero. Wszyscy na zielono, wszyscy mają pakiety POWER, MEGA, EXTRA, SOLID, nic tylko podejść i p.....ć w głupi łeb.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Temat stary jak świat, typy w dziale tenisowym podaje dobre a reszta mi obojętna. Jak ktoś jest idiotą to i tak nim pozostanie.
mysle podobnie , wstawiłem to tylko dla tego ze to najprawdopodobniej jest przyczyna a dokładnie to wyikajaca z tego wczorejsza dyskusja w dziale atp
 
deepred 709,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Oszuści by się nie pojawiali/ogłaszali, gdyby nie mieli takiej szansy. Okazja czyni złodzieja, prawda stara jak świat. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie ludzie nie mają żadnych zasad i liczy się tylko pogoń za hajsem. Frajerów się kroi, tym bardziej, że sami dają do tego możliwość.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Tylko, ze akurat Pan Szlachcic na prawde siadały kupony i ten kto miał jeszcze swoją wiedze na prawde mogł niezle zarabiac a zazwyczaj jak czytalem i szedłem w strone typow Shakala to był zawsze ⛔
PS: wczorajsze mecze z ATP zostana rozegrane teraz jako pierwsze o 11 czy w pozniejszych porach gdzie jest takie info moze ktoś ma z twittera badz innej social media
Zobacz godz we flashscore herbert 12:30 reszta chyba tez
 
arass1 182,5K

arass1

Użytkownik
Panowie poratujcie linkiem do Eurosport 1 PL, bo wszystkie mi znane źródła dzisiaj akurat nie działają.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
RISKE przełamała Halep. Myślicie, że można pograć coś w jej stronę po @3.90?
raczej bym poczekał i jeśli Halep przegra seta to zagrał na Rumunkę, ale to tylko moje zdanie, raczej nie ruszę tego meczu
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
raczej bym poczekał i jeśli Halep przegra seta to zagrał na Rumunkę
Ale widać, że Halep dalej kompletnie bez formy. Wątpię, że to ugra w takim stanie. Oglądałem ostatnio finał RISKE i to była żenada w jej wykonaniu, ale dziś widać, że Halep to jeszcze gorzej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom