>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
2.
Spotkanie:
Japonia - Ghana
Typ: Ghana over 1.5 gola (0:1 HT)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Btts w drugiej połowie wygląda &quot;kusząco&quot;... (4.33).
Z tym że Japonia jak to Japonia... Czasem 15-20 strzałów potrafią oddać a i nic nie strzelić...
Dziś: 0/1
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Berdych to bierze,
Oby bo rozpierdole bank jak ogarnie ????
Też mam go postawionego z wczoraj, więc trzymajmy kciuki ????
Bez jaj Chardy to sprzedaje . Polamal sie w gemie znowu za pierwszym brejkiem majac wczesniej 6 gejmontow
Zamiana dyspozycji dnia. Gdyby wczoraj to było dokończone to już by było 3:0. Dzisiaj już nowy dzień i inna dyspozycja dnia, widać że Berdych czuje się dużo lepiej i pewniej.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Jak Japończycy zachowają taką skuteczność na mundialu, to nawet z taktyką Nawałki na 1:0 z Euro nie mamy się co martwić o wynik z Japońcami ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak Japończycy zachowają taką skuteczność na mundialu, to nawet z taktyką Nawałki na 1:0 z Euro nie mamy się co martwić o wynik z Japońcami ????
Oby to nie był tylko mecz o honor, który nam nic nie da, w stylu meczu z USA w 2002 roku ;)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak Japończycy zachowają taką skuteczność na mundialu, to nawet z taktyką Nawałki na 1:0 z Euro nie mamy się co martwić o wynik z Japońcami ????
Koreańczycy też byli do przejścia i Engel już widział 3 pkt. a w kraju wszyscy potem byli w szoku więc... Z azjatami ostrożnie ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Wierzę w Polaków, nawet mam koszulkę z Lidla więc będzie dobrze! To tak serio serio, mamy taką pakę jakiej dawno nie mieliśmy, ja się obawiam jedynie o Kolumbię ;)
Ten Busta Rhymes zaczyna odpierniczać i bardzo mi się to nie podoba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom