>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Ridzene u17 kosz kobiety 15 (do przerwy 26-36)
Nie mogę doszukać się wyników z tego sezonu ale jeżeli chodzi o medalistki mistrzostw Łotwy to najlepsza drużyna ostatnich lat w tej kategorii wiekowej. Może odrobią.
✅ hahaha
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Napisałeś mi, że jestem pi... i płaczę po przegranych. To twoja opinia, szanuje ją. Swoją drogą, zamknąłem się po prostu jak grób Jezusa. Dodał również kupony wygrane posklejane w jakiś kwadrat(Niezłe potwierdzenie umiejętności). Tak, że zapraszam dzisiaj na moje typy a tego Pana, jeżeli mu tenis i moje stawki nie odpowiadają po prostu proszę o nie komentowanie. Szczególnie, że nie mamy za wiele wspólnego.
Życzę Ci abyś mógł mieć takie wypłaty, piszę wypłaty a nie wygrane a później przejebane, i mógł sobie skleić taki jak Ty to mówisz kwadrat. Póki co ani widu ani słychu tych 6k euro. Chwal się , chwal.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Stefanka to proszę tu nie atakować bo to świetny typer i robi tu dobrą robotę. Co dziś do walenia na grubo?Muszę odrobić tą żałosną Halep...moje największe wtopy ostatnich miesięcy to właśnie ona...z Radwańską,Ostapenko,Muguruzą i wczoraj Pliskovą.Tak jak kiedyś na niej zarabiałem tak teraz co nie zagram to wtopa..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom