>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Polecam na 20.00
Istra 1961 wygra @ 1.60 do dubla warto
I ht/ft 2/1 @21
2 ostatnie mecze miedzy nimi zrobione ht/ft, Istra dzis musi wygrac, dla gosci mecz o nic .
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
1 mapa mouse -2.5 @1.85
Mirage, tutaj powinni ogarnąć na spokojnie, 1 runda więcej zapasu niż przy zwycięstwie a różnica 1.55&gt;1.85, ja próbuję chętnie
 
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Polecam na 20.00
Istra 1961 wygra @ 1.60 do dubla warto
I ht/ft 2/1 @21
2 ostatnie mecze miedzy nimi zrobione ht/ft, Istra dzis musi wygrac, dla gosci mecz o nic .
Gdybym miał grać na kogoś kto musi to bym wolał na Cibalię po ponad 3.
Rudes na rozkładzie ostatnio Hajduk i Dinamo. Te 1.6 trochę śmieszne nawet jak ogarną
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Niech Djoko ogarnie tu choć seta, bo na jednym kuponie mam Nishikoriego, ale tam mi Ostapenko zawaliła, a na drugim over 22,5 gema u Djoko ;)
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Gdybym miał grać na kogoś kto musi to bym wolał na Cibalię po ponad 3.
Rudes na rozkładzie ostatnio Hajduk i Dinamo. Te 1.6 trochę śmieszne nawet jak ogarną
1.6 moze i nie zachwyca aale patrzac na to, ze Rudes przyjezdza wymieszanym skladem i nie zagrają najmocniejsza formacja + dodamy motywacje gospodarzy ktora jest bardzo duza pobieram to w ako i nie widze innej opcji niz win istry. Boje sie tylko tego, ze zrobil sie z tego troche public bet a wiadomo jak one sie lubia konczyc.
Ht/ft tez warto lekko sprobowac bo h2h maja interesujace, ale to tylko moja opinia .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom