>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
przgeapiłem łamańca w siatkę....filipiny
Halo,
gdzieś mi mignął typa na remis w Czechach co podałeś, ja bym grał na gospodarzy, ale nie o tym mowa, zerknąłeś okiem na Serie A? Mecz Udinese - Bologna tam (moim zdaniem) też śmierdzi remisem, a kurs ładny bo @4,7, można troche grosza tam rzucic
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
NHL:
Tampa Bay - Washington
Tampa win i over 4.5 @2.5 fortuna
1. tercja over 1.5 @1.75 fortuna
Kucherov strzeli @2.4 fortuna
W ostatnich meczach tych zespołów logiki co nie miara ponieważ.... w każdym z 4 spotkań wygrywali goście. Typuję zatem odwrócenie prawa serii i tym razem to gospodarze ogarną przyjezdnych (oby). Więcej teorii w tym typie nie ma (może poza tym, iż bardziej podoba mi się zespół Tampy), natomiast o liczbę bramek bym się nie martwił. Jedyne co mnie martwi to rozstrzygnięcie dopiero w dogrywce (znowu, oby nie).
No i konsekwentnie Kucherov musi wreszcie odpalić, także łykam @2.4. Mam nadzieję, że trzecia noc z rzędu z NHL będzie owocna.
Randy. I am the Liquor.
✅
✅
⛔
I znowu owocnie w NHL. Trzeba przestać grać na Kucherova bo woli asysty od strzelania :p
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Dubel pre na dzisiaj:
⚽ Tianjin Quanjian - Shanghai Shenhua, over 2.5 FT
⚽ Górnik Zabrze - Wisła Kraków, over 2.5 FT
AKO:
2.69 Unibet
Start o 12:00!
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Halo,
gdzieś mi mignął typa na remis w Czechach co podałeś, ja bym grał na gospodarzy, ale nie o tym mowa, zerknąłeś okiem na Serie A? Mecz Udinese - Bologna tam (moim zdaniem) też śmierdzi remisem, a kurs ładny bo @4,7, można troche grosza tam rzucic
Ja mam Udine w ako
przgeapiłem łamańca w siatkę....filipiny
Po 1,45 zlapalem. Bez szalu ale grubiej
Lubuszanin wielki powrot ;)
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ale mnie załatwił na dzisiaj mBank fajne typy na 13 z ręcznej, a tu ani nic przelać, bo nie mogą się uporać z serwerami.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
XXI wiek, mecz o finał mistrzostw Polski w piłce ręcznej. Ekipa aspirująca do II siły w kraju, czyli Azoty Puławy przyjeżdżają do Kielc na 40 minut przed rozpoczęciem spotkania. Profesjonalizm pełna gębą.
Magdeburg under 31,5 bramki @2,0 (ręczna)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom