>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Hesse @9
Na czuja. Cos mi sie wydaje ze tu jeszcze duzo moze sie wydarzyc i ten kurs poleci w dol. Collins zmarnowala dogodne sytuacje zeby dobic kolezanke
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
To bardzo idealistyczne i wrecz romantyczne podejscie z Twojej strony ????
Noo raczej taka prawda. Zverev włączył drugi bieg, popełnia mniej błędów no i dobrze się teraz prezentuje. Nadal ma tyle hajsu z turniejów, reklam i ogólnie z wszystkiego, że miałby w dupie takie ustawki - gdyby jeszcze był na początku kariery i dopiero zaczynał grubo zarabiać to rozumiem, ale nie teraz. Dla niego liczą się teraz tylko turnieje wysokiej rangi, ranking i takie sprawy, bo aż tak długo już nie pociagnie w tenisie (pewnie kilka lat i do widzenia). Więc żadna teoria o ustawce nie ma tutaj żadnego sensu
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Noo raczej taka prawda. Zverev włączył drugi bieg, popełnia mniej błędów no i dobrze się teraz prezentuje. Nadal ma tyle hajsu z turniejów, reklam i ogólnie z wszystkiego, że miałby w dupie takie ustawki - gdyby jeszcze był na początku kariery i dopiero zaczynał grubo zarabiać to rozumiem, ale nie teraz. Dla niego liczą się teraz tylko turnieje wysokiej rangi, ranking i takie sprawy, bo aż tak długo już nie pociagnie w tenisie (pewnie kilka lat i do widzenia). Więc żadna teoria o ustawce nie ma tutaj żadnego sensu
Ale wlasnie tacy moga ustawiac bo takich nikt nie podejrzewa... Zeby nie bylo, nie obstawilem tego meczu:p
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A w Poznaniu paralitycy kontra inwalidzi. Sędziego to chyba wzięli z warszawskiej palestry ????
A w pucharach znowu trzeba będzie niestety grać na &quot;obcych&quot; ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Noo raczej taka prawda. Zverev włączył drugi bieg, popełnia mniej błędów no i dobrze się teraz prezentuje. Nadal ma tyle hajsu z turniejów, reklam i ogólnie z wszystkiego, że miałby w dupie takie ustawki - gdyby jeszcze był na początku kariery i dopiero zaczynał grubo zarabiać to rozumiem, ale nie teraz. Dla niego liczą się teraz tylko turnieje wysokiej rangi, ranking i takie sprawy, bo aż tak długo już nie pociagnie w tenisie (pewnie kilka lat i do widzenia). Więc żadna teoria o ustawce nie ma tutaj żadnego sensu
Stary ale przeciez to nie od Nadala zalezy czy ten mecz ma byc ustawiony ???? Nadal nie przyjdzie i.nie powie ej chlopaki chcialem.przegrac ze Zverervem za gruby hajs ???? w sensie ze to nie jemu na ttm.zalezy to do niego przychodza i mowia sluchaj Rafa dostajesz 10 baniek bez podatku plus latwa drabinka az do finalu w roland garros ???? i Rafa przybija z usmiechem pione ????
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
gram teraz Atletico - Eibar // powyżej 0.5 HT // 1.80
Stary ale przeciez to nie od Nadala zalezy czy ten mecz ma byc ustawiony ???? Nadal nie przyjdzie i.nie powie ej chlopaki chcialem.przegrac ze Zverervem za gruby hajs ???? to do niego przychodza i mowia sluchaj rafa dostajesz 10 baniek bez podatku plus latwa drabinka az do finalu w roland garros ???? i Rafa przybija z usmiechem pione ????
A co by to była za różnica??? Nieważne kto do kogo ???? Rafa śpi na pieniądzach i w dupie ma takie ustawki, a przed zakończeniem kariery na pewno chce wypaść jak najlepiej
gram teraz Atletico - Eibar // powyżej 0.5 HT // 1.80
A co by to była za różnica??? Nieważne kto do kogo ???? Rafa śpi na pieniądzach i w dupie ma takie ustawki, a przed zakończeniem kariery na pewno chce wypaść jak najlepiej
ALE CO JA TAM WIEM O USTAWKACH ????
 
C 334

copper

Użytkownik
No ku*wa Lech do ch*ja pana nie róbcie mi tego ????
Co Cie podnieca w tej polskiej kopaninie? Serio pytam, to jakiś Twój fetysz? Jak można się tym ekscytować i jeszcze stawiać kasę na to?To przecież ze sportem ma niewiele wspólnego...
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Napoli wyjasnia sprawę na razie, jednak Chievo poproszę o wygraną, Spal i Udinese 3mac winy i do kasy.
 
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Co Cie podnieca w tej polskiej kopaninie? Serio pytam, to jakiś Twój fetysz? Jak można się tym ekscytować i jeszcze stawiać kasę na to?To przecież ze sportem ma niewiele wspólnego...
A czy ktoś tu mówi o kasie? Jestem z Poznania i oddanie mistrza Legii nie jest mi na rękę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom