>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
C 370

cinek9191

Użytkownik
Niestety... cały sezon taką kaszane ZG grał przy prowadzeniach +15 +20 ... . Mistrzem nie może zostać drużyna, która piłki nie umię wyprowadzić przy 6-8 akcjach z rzedu haha
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Brondby - Aalborg
over 2.5 @2.18
Brondby pewnie jeszcze coś wturla, po czym zupełnie się otworzy żeby wygrać, więc mogą się nadziać na kontrę Aalborga. Albo sami 2 wturlają ;) Wolę bezpieczniej. Gram za drobniejsze ponieważ do końca około 25 minut więc muszą się zbierać ;)
⛔ No niestety zabrakło jednej bramki. Brondby spuściło z pary na końcówkę sezonu, normalnie olaboga!
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
dziś trochę dołożyłem do biznesu + live też minusowo raczej, ale dzień jeszcze się nie skonczył ????
21.05.2018
Hapoel Rishon LeZion + Hapoel Hadera ako: 1.87 stawka: 2j
Wiener Neustadt + Ried + Hartberg ako: 4.70 stawka: 1j (EDIT: Ried traci gola w 91 minucie, pech, bywa ...)
Brøndby IF + FC Midtjylland + Huesca ako: 2.65 stawka: 2j
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
dziś trochę dołożyłem do biznesu + live też minusowo raczej, ale dzień jeszcze się nie skonczył ????
21.05.2018
Hapoel Rishon LeZion + Hapoel Hadera ako: 1.87 stawka: 2j
Wiener Neustadt + Ried + Hartberg ako: 4.70 stawka: 1j (EDIT: Ried traci gola w 91 minucie, pech, bywa ...)
Brøndby IF + FC Midtjylland + Huesca ako: 2.65 stawka: 2j
No to teraz kasa z Izraela niech pójdzie na Huescę i wtedy koło się zamknie ;) Ja chyba tak zrobię ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom