>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
tobias 359

tobias

Użytkownik
Szkoda że dziś forum zdechło bo na filipinach Global vs Kaya to była chyba najbardziej oczywista ustawka jaką widziałem sam złapałem tylko kurs około ~15 ale szło się jeszcze lepiej dorobić
Lider vs outsider, łamak, w pierwszej połowie gol w 8 minucie doliczonego czasu gry (doliczone były 3) czego chcieć więcej (jeszcze można wspomniec o 2 czerwonych ???? )
Na Teraz Astana albo Orabast coś czuje mogą połamać.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Na Astanę chyba się przyczaję trochę oni lubią w końcówkach postrzelać zobaczymy jak kursy będą wyglądać w przeciągu kolejnych ~10 minut
dobra to ładnie kursy skoczyły ????
Delikatnie Astana bądź remis @4.25
 
adik1992 409K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na mecz fett z parry linia gemowa byla 15,5 a juz graja trzeci set. To byla promocja ale forum nie odpowiadalo. ????
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Szkoda że dziś forum zdechło bo na filipinach Global vs Kaya to była chyba najbardziej oczywista ustawka jaką widziałem sam złapałem tylko kurs około ~15 ale szło się jeszcze lepiej dorobić
Lider vs outsider, łamak, w pierwszej połowie gol w 8 minucie doliczonego czasu gry (doliczone były 3) czego chcieć więcej (jeszcze można wspomniec o 2 czerwonych ???? )
Grałem to za @15.50 po 1 pół ???? ????
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Panowie pytanie, dziś baraż we Francji, w dogrywce AC Ajaccio otrzymało dwa czerwa. Czy Ci gracze mogą grać czy zasady nie dopuszczają ich do dzisiejszego meczu ?
PILNE
ok nie grają wg. Livescore
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Spróbuję Cuevasa z Brkicem na 2 set @3.10 i mecz @6
Coś mi się kojarzy, że niedawno też coś razem kręcili
 
duo 303

duo

Użytkownik
Szkoda że dziś forum zdechło bo na filipinach Global vs Kaya to była chyba najbardziej oczywista ustawka jaką widziałem sam złapałem tylko kurs około ~15 ale szło się jeszcze lepiej dorobić
Lider vs outsider, łamak, w pierwszej połowie gol w 8 minucie doliczonego czasu gry (doliczone były 3) czego chcieć więcej (jeszcze można wspomniec o 2 czerwonych ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom