>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Zagrałem sobie Sosnowiec u16 10.50 kosz
Na początek ruski dał na nie 1.01 ale odwrócił kursy po paru sekundach
Gdyby nie to że zablokowali mecz to by poszedł też zakład na Poznań po 13.50 i darmowe pieniądze by były
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ma ktoś apke flashscore na androidzie? Bo przed chwilą jak uruchomiłem wyskakuje napis, nowa wersja aplikacji jest dostępna proszę zaktualizować, tylko że nie chce się zaktualiozwać bo jakiś błąd wyskakuje?
 
K 0

kropson1988

Gość
Ma ktoś apke flashscore na androidzie? Bo przed chwilą jak uruchomiłem wyskakuje napis, nowa wersja aplikacji jest dostępna proszę zaktualizować, tylko że nie chce się zaktualiozwać bo jakiś błąd wyskakuje?
Ja mam tą aplikacje ale powiem Ci szczerze , że nawet nie aktualizuje jej . Bo pamiętam jak kiedyś chyba zaktualizowałem to dużo gorsza wersja mi się zrobiła . Bodajze jak mam teraz to fajnie kursy widać przy spotkaniach , a po aktualizacji chyba nie było w ogóle ale mogę się mylic . Bynajmniej nie aktualizuje i jest git.
 
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Zagrałem sobie Sosnowiec u16 10.50 kosz
Na początek ruski dał na nie 1.01 ale odwrócił kursy po paru sekundach
Gdyby nie to że zablokowali mecz to by poszedł też zakład na Poznań po 13.50 i darmowe pieniądze by były
Może źle zrobiłem ale sprzedałem po 5.60 ze wzgledu na to że rano też nadziałem się na kosz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom