>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
czesc, miał ktos takie coś?
zarejestrowałem sie na 1xbe... wpłacam kartą aby sobie bonus otrzymac i tam sprobowac pograć, ODMOWA, wchodze na konto mbank a tam w szczegółach:

  • Przyczyna: Próbowałeś zapłacić w punkcie hazardowym, który nie ma zgody Ministerstwa Finansów
    Rada: Zapłać w innym punkcie, który ma zezwolenie władz

Metodą Trustly jak spróbuję też mi taki komunikat wyskoczy?
Nie wyskoczy. Kartą zmienili lekko formularz depozytowy, nie przejdzie od tej zmiany wpłata tym sposobem, przynajmniej u mnie + ten komunikat jak wyżej także.
Radę mają dla Ciebie: graj w STSie z podatkami.
Przy Trustly nie ma tego komunikatu, pieniążki idą przez pośrednika a nie prosto od karty powiązanej z twoim kontem Mbank.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
2.
Spotkanie: Vortis - Matsumoto Y
Typ: Matsumoto Y over 1.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365

Edit.
⛔


3.
Spotkanie: FC Gifu - Albirex Niigata
Typ: Btts w drugiej połowie/yes (1:1 HT)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365

Edit.
⛔
Warto pomyśleć.
Powodzenia
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Nie wyskoczy. Kartą zmienili lekko formularz depozytowy, nie przejdzie od tej zmiany wpłata tym sposobem, przynajmniej u mnie + ten komunikat jak wyżej także.
Radę mają dla Ciebie: graj w STSie z podatkami.
Przy Trustly nie ma tego komunikatu, pieniążki idą przez pośrednika a nie prosto od karty powiązanej z twoim kontem Mbank.
Powiedz mi proszę, po jakim czasie kasa jest na koncie, metodą Trustly ?. Teraz wpłacone. dzięki
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Powiedz mi proszę, po jakim czasie kasa jest na koncie, metodą Trustly ?. Teraz wpłacone. dzięki
Jak ja wpłaciłem to kilka godzin, różnie to było czasami po 1h innym razem po kilku.

dzisiaj sobota to cholera wie jak oni tam mają, ale w normalny dzień jak wpłacasz przed 11 to ok 11-30 do 13-00 kasa jest na koncie.
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Powiedz mi proszę, po jakim czasie kasa jest na koncie, metodą Trustly ?. Teraz wpłacone. dzięki
Jeśli mbank to pewnie w poniedziałek. Ja tak mam.
A jak w dzień powszedni do 7-8 wplacisz to moze po 12 bedzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom