>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ależ się uparł , więcej cierpliwości a w końcu byś się doczekał...I tak wszyscy co widzieli, chętnie zapewne odwiedzali temat i wynagradzali reputami.
jakby Ci ktoś najpierw napisał, że masz 2 rzeczy do poprawy a reszta w temacie jest ok, po czym zmienia zdanie i piszę że 4 czy 5 jest źle i generalnie do kitu to byś zrobił podobnie. Łaski nie potrzebuję. Oni tracą fajny temat na forum. Fakt, tych 2 rzeczy nie poprawiłem przez ostatnie 1.5 tygodnia, ale czekałem na rozpoczecię czerwca i zmiany bym wprowadził o które byłem proszony.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
A co tam takiego fajnego jest w tym dziale VIP bo nie mam pojecia :rolleyes:
szału nie ma, ale zawsze coś i motywacja większa
3. Tematy, które w danym miesiącu uzyskają dodatni yield (liczymy do drugiego miejsca po przecinku) otrzymają gratyfikację pieniężną. Nagrody będą wypłacane na konto Skrill. Poniżej przedstawiono przedział nagród:
Od 0,01% – do 5% - 50 PLN
Od 5,01% - do 12% - 100 PLN
Od 12,01% - do 20% -150 PLN
Powyżej 20% - 200 PLN

Czemu w typach vip sa jakies kocolapy ktore nie prowadza tematu albo prowadza go po prostu slabo? To zbieranina najslabszych? Taki poziom trzyma administracja czy co,bo nie rozumiem
to tak jak u nas w rządzie...zamknięty krąg hehe
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
szału nie ma, ale zawsze coś i motywacja większa
3. Tematy, które w danym miesiącu uzyskają dodatni yield (liczymy do drugiego miejsca po przecinku) otrzymają gratyfikację pieniężną. Nagrody będą wypłacane na konto Skrill. Poniżej przedstawiono przedział nagród:
Od 0,01% – do 5% - 50 PLN
Od 5,01% - do 12% - 100 PLN
Od 12,01% - do 20% -150 PLN
Powyżej 20% - 200 PLN


to tak jak u nas w rządzie...zamknięty krąg hehe
Na tym forum od dawna panuję mafia, układziki itp, nie wiedziałeś, swego czasu wypowiadałem się aktywanie w kilku działach piłkarskich, bundesliga, angielskam, włoska i hiszpańska, zapisałem się raz do jakiegos konkursu forumowego to mnie z listy usunęli, bo stwierdzili ze jestem gracz konkursowy i nie spełniam wymogów, więc olałem to i na forum wchodze rekreacyjnie czsem coś skrobne, ale jak przez dwa miesiace pisalem prawie co tydzien co kolejke w dziale analizy i to im nie wystarczylo, to dziekuje...
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Z całym szacunkiem do forum... Czy takie &quot;biadolenie&quot; w tym dziale jest potrzebne? Od czego jest priv? Tak samo jak coś komuś nie &quot;wejdzie&quot; i wszyscy winni... tylko nie ten co sam postawił... Dalej... idą mistrzostwa - trudniejszy etap &quot;gry&quot;(teoretycznie)...
Poprowadź jeszcze miesiąc temat - tak jak wymaga od Ciebie administracja i pokaż im co potrafisz...Wysokich wygranych
Pozdrawiam
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Krishowi sie nalezy temat w VIP. Tyle ode mnie ????
Co do Krisha, polecam sie nie rzucac o to z adminami bo szkoda Ci nerwow:p. Masz nasze forum, i to wystarczy.


To na rozladowanie napiecia w temacie:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
W 1 pół 1:1.W 77 min Madagaskar???? i te paprochy tak skończyli mecz.Wkurwic się idzie:facepalm::cholerniezly:⛔⛔
Spoglądając na typ over 1.5 po @15 myślę, że wiele osób mogło pograć po prostu BTS po @3.20 także ja dziękuję Tobie za zainteresowanie mnie tym meczem.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Spoglądając na typ over 1.5 po @15 myślę, że wiele osób mogło pograć po prostu BTS po @3.20 także ja dziękuję Tobie za zainteresowanie mnie tym meczem.
Grałem btts i 1x.Na ✅✅.Szkoda że nie strzelił bo by był meeegaaaa ✅ ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Z całym szacunkiem do forum... Czy takie &quot;biadolenie&quot; w tym dziale jest potrzebne? Od czego jest priv? Tak samo jak coś komuś nie &quot;wejdzie&quot; i wszyscy winni... tylko nie ten co sam postawił... Dalej... idą mistrzostwa - trudniejszy etap &quot;gry&quot;(teoretycznie)...
Poprowadź jeszcze miesiąc temat - tak jak wymaga od Ciebie administracja i pokaż im co potrafisz...Wysokich wygranych
Pozdrawiam
sam poprowadź. Ja już swoje powiedziałem.
Dokładnie, tam będą peffki peff dla wybranców hehe
Krishowi sie nalezy temat w VIP. Tyle ode mnie ????
Co do Krisha, polecam sie nie rzucac o to z adminami bo szkoda Ci nerwow:p. Masz nasze forum, i to wystarczy.


To na rozladowanie napiecia w temacie:p
dokładnie peffki peff dla wybranych ????
Dobra gościu nie płacz już o te vipy :facepalm:
a Ty weź się pałuj hehe
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Panowie i Panie. Z przykrością informuję, że ZAMYKAM temat mimo, że naprawdę polubiłem prowadzenie go i inni mogli skorzystać !!!
Powodem jest BRAK akceptacji przez moderatorów przeniesienia mojego tematu do działu VIP.
Mimo imponujących statystyk prowadzenia tematu przez 2 miesiące mam odmowę.
Temat był przejrzysty, można kilka rzeczy poprawić, ale jak nie chcą to ich strata i strata dla kilku, kilkunastu a może i więcej typerów.
Jak tak ma wyglądać reaktywacja działu VIP to powodzenia Panowie.....
Kris po co Ci to?Rób swoje i olej te groszowe nagrody.Zbieraj sobie reputki i u tych co grają Twoje typy bedziesz KING VIP:cash::cash: ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Lubuszanin ja juz dawno jestem VIP-em, tylko nieoficjalnie. !!! Teraz miało być mianowanie oficjalne ????
JAK Otrzymam oficjalną informację PRIV od moda, że za miesiąc lub dwa bedę w VIP jak spełnię okreslone warunki to mogę sie zastanowić nad prowadzeniem tematu nadal. Ale pisanie chyba lub zobaczymy za 1-2 miesiące to wtedy na bank nie będę prowadził .
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
zawsze sie trafi czarna owca...
naprawde takie ważna jest ranga na forum gdzie co druga osoba to dzieciak albo troll?
wymień sobie reputki na bitcoiny,
bENdzieŻ bogaty ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom