>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Lubuszanin ja juz dawno jestem VIP-em, tylko nieoficjalnie. !!! Teraz miało być mianowanie oficjalne ????
JAK Otrzymam oficjalną informację PRIV od moda, że za miesiąc lub dwa bedę w VIP jak spełnię okreslone warunki to mogę sie zastanowić nad prowadzeniem tematu nadal. Ale pisanie chyba lub zobaczymy za 1-2 miesiące to wtedy na bank nie będę prowadził .
Jestem na tym forum już jakiś czas, od zwykłego usera, po vipa, moda itd, ale mam wrażenie że z każdym miesiącem jest gorzej. Kiedyś, lata temu, jak zaczynałem wkręcać się w hokejowy dział było dużo więcej starszych typerów z dużą wiedzą, kilku młodych pasjonatów, dziś już chyba fox czy Vader są zapomniani ale wtedy liczyła się wiedza i golenie buka. Działy wyglądały na poziomie, spore grono miało coś mądrego do powiedzenia, merytoryczne posty, sensowne analizy. A dziś to forum zdycha. Osób które mają pojęcie o czym piszą jest garstka, działy kuleją bo nikomu się nie chce, ale wszędzie ten płacz o repute czy vipa. Jakby o było najważniejsze. Szkoda.
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Jestem na tym forum już jakiś czas, od zwykłego usera, po vipa, moda itd, ale mam wrażenie że z każdym miesiącem jest gorzej. Kiedyś, lata temu, jak zaczynałem wkręcać się w hokejowy dział było dużo więcej starszych typerów z dużą wiedzą, kilku młodych pasjonatów, dziś już chyba fox czy Vader są zapomniani ale wtedy liczyła się wiedza i golenie buka. Działy wyglądały na poziomie, spore grono miało coś mądrego do powiedzenia, merytoryczne posty, sensowne analizy. A dziś to forum zdycha. Osób które mają pojęcie o czym piszą jest garstka, działy kuleją bo nikomu się nie chce, ale wszędzie ten płacz o repute czy vipa. Jakby o było najważniejsze. Szkoda.
Do mnie wczoraj gość na priv pisze ze trafił w dziale tenis kurs 3 i czy dam mu repute :cwl:
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Do mnie również, zapewne ten sam.
Żeby nie dublować postów to poproszę o reputę każdego kto został poproszony wczoraj o reputę.
Oczywiście robię to w dobrej wierze aby nie zaśmiecać.
Od biedy lajki też mogą być.

;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Lamora nie moge podac to sprzeczne z RODO. Nie zagralem nie zarobilem to nie daje proste :p Ewentualnie za dobra analizę daje tez ????
Real w kosza cos męczy, czyżby była niespodzianka jak wczoraj Barca? E. Teraz trochę od skoczyli ciekawe na jak dlugo
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Jestem na tym forum już jakiś czas, od zwykłego usera, po vipa, moda itd, ale mam wrażenie że z każdym miesiącem jest gorzej. Kiedyś, lata temu, jak zaczynałem wkręcać się w hokejowy dział było dużo więcej starszych typerów z dużą wiedzą, kilku młodych pasjonatów, dziś już chyba fox czy Vader są zapomniani ale wtedy liczyła się wiedza i golenie buka. Działy wyglądały na poziomie, spore grono miało coś mądrego do powiedzenia, merytoryczne posty, sensowne analizy. A dziś to forum zdycha. Osób które mają pojęcie o czym piszą jest garstka, działy kuleją bo nikomu się nie chce, ale wszędzie ten płacz o repute czy vipa. Jakby o było najważniejsze. Szkoda.
ten temat był przerabiany wiele razy, po prostu nastapił konflikt interesów , buki płaciły za reklamy i naganianie na otwieranie kont i wpłacanie kasy przez nowych graczy ale w zamian chciały wyciszania userów ktrórzy znali sie na rzeczy i nie poszli na współprace z bukami stąd bany i kasowanie postów z typami najlepszych graczy , biznes jak kazdy inny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom