>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
to niech przegra, taki to zawodnik na jeden sezon, tzw: sezonowiec jak Janowicz.
Jprdl... poleciałem na podbitkę najmniejszym kursem 1.12 na Shapo i teraz płynie z 169 zawodnikiem ATP... SHAPOVALOV BAN NA CAŁE ŻYCIE !!! Uważajcie na niego...
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Carillo odchodzi z Wisły. Nareszcie, bo zrobiłby tam drużynę z hiszpańskich emerytów. Dali by potrenowac Sobolowi na spokojnie bo jest to człowiek któremu zależy na klubie i ma charyzmę.
Jedyną szansą że coś z tego klubu jeszcze będzie.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jprdl... poleciałem na podbitkę najmniejszym kursem 1.12 na Shapo i teraz płynie z 169 zawodnikiem ATP... SHAPOVALOV BAN NA CAŁE ŻYCIE !!! Uważajcie na niego...
bardziej istotne z kim on gra, z jakimś Hindusem który jak to Hindus pewnie pojecia o grze na trawie dużej nie ma, na Shapo to się nie opłaca stawić bo to jest idiota pierwszej wody, mnie by nie zdziwiło jak by z zawodnikiem z 500 miejsca w ATP przerżnął.
i czy normalny zawodnik może przerżnąć na trawie z kimś 6-0, przecież to jest w stanie zrobić tylko imbecyl taki właśnie jak ten cały Shapo.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
bardziej istotne z kim on gra, z jakimś Hindusem który jak to Hindus pewnie pojecia o grze na trawie dużej nie ma, na Shapo to się nie opłaca stawić bo to jest idiota pierwszej wody, mnie by nie zdziwiło jak by z zawodnikiem z 500 miejsca w ATP przerżnął.
Dlatego właśnie już nigdy na niego nie postawię... Powchodziły kursy powyżej 2, został Shapo po 1.13 i płynie... Jak tu się nie wkurzyć?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dlatego właśnie już nigdy na niego nie postawię... Powchodziły kursy powyżej 2, został Shapo po 1.13 i płynie... Jak tu się nie wkurzyć?
najlepsze że się tak podniecają bo zagrał kilka czy kilkanaście lepszych meczy, już z Marterem pokazał że do dobrego zawodnika to jeszcze mu sporo brakuje, przeszacowują go zdecydowanie, trzeba grać przeciwko bo bedą niezłe kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom