>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Match suspended due to rain not before 16:00, tylko ze już tak od dwóch godzin przekładają i nie zanosi się żeby wznowili, kropi w Hertogenbosh
oglądałem prognozy ma się przejaśnić koło 19 może to dograją ale myślałem że ktoś może wie coś więcej :p
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Jakby Pair wiecej gral niz rzucal rakieta i gestykulowal to by cos z tego moze bylo, uwazam, ze powinien bardziej Berdycha zmusic do biegania do siatki
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Każdy tak gnoi tych Rosjan. Nawet media w Rosji nie zostawiają na Nich suchej nitki. Wszędzie słychać głosy, że remis lub wygrana ciapków to nie niespodzianka. Życzę i trzymam kciuki za Rosjan, 3-0 żeby utrzeć wszystkim nosa.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Na tenis ode mnie dziś :
Lopez WIN + Berdych WIN @ 2,10
Berdych zagrał katastrofe na cegle w tym roku, ale na trawie zawsze był dobry. Myślę, że w końcu wygra dzisiaj. Paire to wiadomo jaki jest. Lopez na trawie jest świetny, myślę, że na luzie ogra Simona.
Bo Tomek na trawie to jest gość !
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Każdy tak gnoi tych Rosjan. Nawet media w Rosji nie zostawiają na Nich suchej nitki. Wszędzie słychać głosy, że remis lub wygrana ciapków to nie niespodzianka. Życzę i trzymam kciuki za Rosjan, 3-0 żeby utrzeć wszystkim nosa.
Jak ktoś komuś ma utrzeć nosa to dokładnie odwrotnie.
Życzę Arabii Saudyjskiej, aby wygrała z krajem, który jaki jest wszyscy wiemy.
Ruscy nie powinni dostać tego Mundialu nigdy w życiu za ich działania polityczne. Ale....przecież o wszystkim decydują inne sprawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom