>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Maroko Iran powinien być jeszcze bardziej zamknięty jak ten pierwszy mecz. Iran przez tyle lat u Queizora ma autobus dopracowany, Maroko w pozycyjnym ktoś ich w tym widział by się podjąć w bramki?
Under 2.5 ale to się nie opłaca
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
5.
Spotkanie: Maroko - Senegal
Typ: Karny w meczu
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365

6.
Spotkanie: Maroko - Iran
Typ: Maroko over 1.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

Myślę również że zobaczymy pierwsza czerwoną kartkę na tych MŚ...(kurs .5.00).
Obyśmy obejrzeli dobre spotkanie...
Te pierwsze do nich nie należało...

Powodzenia

Edit.
⛔⛔
Brak słów.
Jutro Japonia - mam nadzieję że &quot;ona&quot; nie zawiedzie.
Dziś oczywiście zagram jeszcze mecz Portugalia - Hiszpania...
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Gdzie macie ten miażdżacy Urugwaj? ;) grają taka żenada, że tego oglądać się nie da. Szkoda, że fartownie to wygrali, bo nie zasłużyli.
Nie zasłużyli bo overka lub handicapu nie pokryli ? Nie oglądałem meczu ale widziałem skrót. Urugwaj 4 dobre akcje bramkowe Egipt jeden groźny strzał z za pola karnego.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Over 5 żółtych @ 8.80
Dwa ciapate narody i jeszcze im kolejny ciapaty sędziuje. Przecież to musi być kocioł. Iran nawet w sparingach dużo faulował, a co dopiero teraz o stawkę. Niech jeszcze wynik się otworzy to już całkiem.

O, i już szybciutko mamy pierwszą, bo się Iranczykowi zagotowało pod maską.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Over 5 żółtych @ 8.80
Dwa ciapate narody i jeszcze im kolejny ciapaty sędziuje. Przecież to musi być kocioł. Iran nawet w sparingach dużo faulował, a co dopiero teraz o stawkę. Niech jeszcze wynik się otworzy to już całkiem.

O, i już szybciutko mamy pierwszą, bo się Iranczykowi zagotowało pod maską.
Dokładnie.
Jak pisałem wyżej liczę i mam pograne czerwona - jak widać od początku jest duża szansa ???? warto pomyśleć... Spokojnie nie będzie...
Maroko przewyższa o klasę Iran jak narazie...
Over 1.5 gola Maroko warto również przemyśleć...
Powodzenia
:cash::cash::cash:
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Nie zasłużyli bo overka lub handicapu nie pokryli ? Nie oglądałem meczu ale widziałem skrót. Urugwaj 4 dobre akcje bramkowe Egipt jeden groźny strzał z za pola karnego.
Nie grałem żadnego overka ani handi. Powiem Tobie, że stawialem przed meczem remis. Jedyne co zagrałem to over RR Urugwaju gdzie jednego zabrakło. Ale widzę lubisz się na siłę przypierdalac. Oglądałem cały mecz. Urugwaj grał dno. Egipt dość umiejętnie się bronił i całkiem ciekawie odgryzal. Brakowało tylko dobrej organizacji w ataku. Urugwaj zero pomysłu na grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom