>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
adik1992 413,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sezon sezonem, a moglo byc po prostu tak, ze na zgrupowaniu przed MŚ wieksza robote robil Neuer i dlatego on dzis stoi na bramce.
Ten gość jak sie zepnie to wyjmuje piłki do ktorych 90% bramkarzy nawet by nie ruszyło.
to postaw się na miejscu takiego ter steigena. Grasz w jednym z najlepszych klubów na świecie, rozgrywasz sezon życia, wszyscy cię chwalą, zdobywasz nagrody dla najlepszego bramkarza a i tak broni gość który cały sezon nie grał. To jest jasne info że dopóki neuer nie skończy kariery to będzie bronił. Ter steigen w ostatnim sezonie zrobił niesamowity postęp i na pewno nie jest słabszym bramkarzem od neuera który sezon wcześniej już tak znakomicie nie bronił i popełniał błędy, ale zobaczymy na razie troche nerwowy neuer
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mam nadzieje, że ruskie do konca turnieju będą dawały te strzały,
Wczoraj w meczu Nigerii też dobre kursy wjeżdżały, bo over 13.5 Nigerii można było w przerwie zagrać z kursem 14.00 i zrobili.
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Ludziska
Co to za forum o ile to forum to betsample ?
Piszą do mnie żeby odejść z tąd i przenieść się do nich ze niby to jacyś dawni użytkownicy tego forum. O co chodzi ? Ktoś coś może o nich powiedzieć ?
To Betsample tego co mi wiadomo to stara gwardia tego forum tak z lat 2010-2015. W sumie z tamtego forum przypomniałem sobie o tym. Kiedyś tutaj była cenzura i odeszli... Na szczęście chyba się to zmieniło przez nową administracje. Próbowałem się tam dostać, ale trafiłem na słaby okres i mnie nie przyjęli. Oni stawiają głównie na statystyki i zysk... Wszystko mają podliczane trochę jak nazisci! No ale widać, że chłopaki zarabiają
A kto do Ciebie pisał ? Można dostać jakieś zaproszenie?
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Mam nadzieje, że ruskie do konca turnieju będą dawały te strzały,
Wczoraj w meczu Nigerii też dobre kursy wjeżdżały, bo over 13.5 Nigerii można było w przerwie zagrać z kursem 14.00 i zrobili.
Niecelne też się liczą?
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Ludziska
Co to za forum o ile to forum to betsample ?
Piszą do mnie żeby odejść z tąd i przenieść się do nich ze niby to jacyś dawni użytkownicy tego forum. O co chodzi ? Ktoś coś może o nich powiedzieć ?
Dostales wyroznienie ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom