>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Argentyna - Chorwacja
BTS @2.01 fortuna
Idę jak w dym, dla mnie tutaj będzie remisik, może nawet jakieś 2:2. Nie mam na to argumentów innych jak przeczucie. Chorwaci są mocni, nie zdziwię się jak zobaczymy ich daleko.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
miałem grac azarenke ale poczytalem pseudo ekspertów z tego forum i zagralem safarova ???? jestem debilem miesiąca
 
C 334

copper

Użytkownik
miałem grac azarenke ale poczytalem pseudo ekspertów z tego forum i zagralem safarova ???? jestem debilem miesiąca
Ja bym tego w ogóle nie grał ale musisz się nauczyć tenis oglądać i nie oceniać meczu po 5 gemach..Ja też kiedyś tak każdy zwrot w meczu przeżywałem, kilka lat mi to zajeło zanim się tego nauczyłem...
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
miałem grac azarenke ale poczytalem pseudo ekspertów z tego forum i zagralem safarova ???? jestem debilem miesiąca
przecież dopiero co zaczął się mecz i aktualnie jest 3:2 dla Azarenki i daleko jeszcze do końca ;)
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Kris graty ,ale nie zaprzeczysz że siedzisz na garacych ogniach ???? W tych meczach było wszystko mozliwe ????
dzięki. Francję ogladałem ostatnie 20 minut, Portugalię też więc obyło się bez sraczki. Chorwatów oglądne całość ????
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
miałem grac azarenke ale poczytalem pseudo ekspertów z tego forum i zagralem safarova ???? jestem debilem miesiąca
Jako pseudo ekspert z tego forum bo wiem że piłeś do mnie bo jako jedyny polecalem czeszke dam ci dobra radę żebyś skończył z bukmacherka bo z mentalnością 5 latka daleko nie zajedziesz.
Ciekawe czy gdy postawisz na jakąś drużynę to też płaczesz że po 5 minutach jest 0:0?
A czekaj to nie ty dziś rano rozliczyles mecz na plus po 4 gemach bo mafia ustawiła? A jak się skończyło?
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Panowie sprawę mam. Betsson poprosił mnie o weryfikację konta. Dowód jak zawsze no ale też jakiś rachunek czy coś z miejscem zamieszkania np za wodę czy prąd. Tak się składa że żadnych rachunków na swoje dane nie posiadam. Skąd wziąć taki kwitek żeby im wysłać i spokój? Pamiętam kilka lat temu byłem w urzędzie gminy po papier z zameldowaniem ale 3 dyszki bodajże opłaty było i ważne przez rok czy dwa.
Ktoś podpowie skąd wziąć ten papier?
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Pany, grać BTS jak bum cyk cyk w meczu Argentyny z Chorwacją !!11jeden!1jeden
Węszę tutaj sporo goli i dobry występ Chorwatów. To się musi wydarzyć bo za mną chodzi taki układ.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
nieźle poszedłeś ;)

Kurs fajny, ale jakoś mam dziwne przeczucie, że Argentyna może nic nie strzelić.
No to podobnie myślimy, ale Messiemu niewiele trzeba by włożyć bramkę z dowolnego miejsca, także wierzę w BTS. Tak samo wierzę w dobry występ Chorwatów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom