>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
adik1992 411,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Khachanow - zverev o3,5 seta @1,61
Thiem - nishikori o38,5 @1,76
O2,5 bledu serwisowego w 1 secie @2,25
o2,5 przelamania w 1 secie @2,25
Goffin - cecchinatto o2,5 przelaman w 1 secie @2,19
Djokovic - verdasco o3,5 seta @1,73
Cirstea/sorribes @2,2
Dabrowski/pavic @1,8
Japonia -1,5 seta @1,53
-8,5 pkt @1,7
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
North wygra 2:1 @3.15 unibet
Mega typ i kurs. North wyglada na tym turnieju bardzo solidnie, graja z kopciuszkiem który wykorzystał wczoraj słabości liquid. Lecę w dokładny wynik 2:1 ponieważ NRG na 100% wybierze Overpassa a tam wygrywają bardzo często i z dobrymi drużynami rownież. North nie moze go banować bo banuje w każdym meczu Cache. A pozostałe dwie mapki uważam ze padną łupem North
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
jest tu jakis znawca z piłki recznej ? jak beda ustalane koszyki na ME kobiet we Francji , ma to jakikolwiek zwiazek z miejscem z którego zespoły awansuja z kwalifikacji czy koszyki beda niezalezne od tego chodzi mi o to czy jest istotne czy sie zajmie pierwsze czy drugie miejsce w eliminacjach czy nie
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cs
NRG - North (1 mapa, 3-drogowo) @2,3
jeśli scoreboard nie kłamie to zaczynamy od overpassa, czyli najmocniejszej mapy NRG, pisałem o tym w dziale cs. Tutaj powinni spokojnie wygrać, na tym turnieju wygrali już z North do 6, dzisiaj powinni też dać radę.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Zverev będzie łatwe 3-0, CZacznov wymiany nie potrafi wygrać, serwisem się ratuje nic po za tym
w idealnym momencie zes to napisał;) brawo Karen . mysle ze Rusek go po prostu zabiega bo Sasha ma w nogach juz duzo. moze byc 3:0 ale dla Kachanova
tak jak pisałem w dziel analiz set dla Kachanova to była peffka dnia ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
???? Zverev - Khachanov
sędzia stołkowy sprawdzi ślad piłki więcej niż 5.5 razy @1.8 forutna
Miałem grać over 4.5 ale akurat było sprawdzenie do diaska.
Także linia ciut wyższa ale zakładam długi pojedynek a zauważyłem, że Zverev często niedowierza ;).
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Kachanova taktyka powinna byc prosta długie wymiany i duzo skrotow zeby Sasha duuzoo biegał
moim zdaniem to jest promo dnia teraz
KAszanow mecz 2.1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom