>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Jak można było wystawić 13.50 na Argentynę w kosza? Przecież trzecim składem lub juniorami to oni by nie stali na straconej pozycji w meczu z Kolumbijczykami. Trzeba było wchodzić grubiej a nie za ochłapy.
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Tak się zastanawiam czy nie położyć paru groszy na win Sereny 10.00 Widać że pomału lokomotywa zaczyna nabierać tempa. W trudnej jest połówce i trzy najbliższe mecze o ile do nich dojdzie będą na pewno trudniejsze niż sam finał, ale może się udać
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tak się zastanawiam czy nie położyć paru groszy na win Sereny 10.00 Widać że pomału lokomotywa zaczyna nabierać tempa. W trudnej jest połówce i trzy najbliższe mecze o ile do nich dojdzie będą na pewno trudniejsze niż sam finał, ale może się udać
Nie wiem, jak z samym zwycięstwem, ale dziwi mnie aż taki optymizm w dziale, gdzie prawie wszyscy tam piszący grają dziś Marię. Wg mnie dzisiaj Serena wygra i awansuje do ćwierćfinału, a co będzie dalej zobaczymy ;)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Około godziny trzynastej, czternastej ma podobno padać w Paryżu, i tak ogólnie przez cały dzień więc różnie może dziś być z graniem
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Około godziny trzynastej, czternastej ma podobno padać w Paryżu, i tak ogólnie przez cały dzień więc różnie może dziś być z graniem
Cały poprzedni tydzień miało padać , a raptem 2-3 razy zawody były przerywane
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
2.
Spotkanie:
Armandale - ECU Joondalup
Typ: ECU Joondalup over 1.5 gola (0:0 7min)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

3.
Spotkanie:
Armandale - ECU Joondalup
Typ: over 10 rzutów rożnych (0:0 7min)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
0/1
Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom