>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Safarova - 14.00, pobieram ???? . Przecież to jest WTA i jedno przełamanie xD. Jeżeli Pliskovej zaraz nie będzie siedział serwis to typ siądzie, za lekką stawkę, wiadomo ???? .
⛔⛔⛔⛔⛔
Mamy przełamanie, szkoda, że nie w tą stronę.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
swietnie graja Nadal z Pellą bardzo dlugie wymiany i jednen i drugi trzyma pilke w korcie i sie ganiaja az miło ciekawe ktory pierwszy padnie ;) raczej Pella ????
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Co myślicie na win Koreanek? Oglądałem tylko kilka spotkań POLEK na tym turnieju i jakoś mnie nie zachwyciły. Wiem, że Koreanki bez swojej podstawowej zawodniczki, ale czy jedna dziewczyna może aż tak bardzo na to wpłynąć? Obie drużyny znaczny spadek formy ostatnio i po kilka porażek z rzędu. Co myślicie o dzisiaj? Jedna niespodzianka już jest i Włoszki wygrały z Chinkami. Można liczyć na drugą?
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Co myślicie na win Koreanek? Oglądałem tylko kilka spotkań POLEK na tym turnieju i jakoś mnie nie zachwyciły. Wiem, że Koreanki bez swojej podstawowej zawodniczki, ale czy jedna dziewczyna może aż tak bardzo na to wpłynąć? Obie drużyny znaczny spadek formy ostatnio i po kilka porażek z rzędu. Co myślicie o dzisiaj? Jedna niespodzianka już jest i Włoszki wygrały z Chinkami. Można liczyć na drugą?
Ja pograłem over 144.5 w meczu @1.84. Może Polki a może Koreanki... a może po prostu będą się ciąć i łamać a wtedy skorzystam ;)
Przy takim scenariuszu oko za oko, niech nawet będą 4 sety, każdy co najmniej 25 i niech będzie po 18 i to już daje 172. Także 144.5 wydaje się być ok, ale to dla mnie jako dyletanta siatkówkowego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom