>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie overowcy, co myślicie o zblizajacym się meczu Australia - Czechy?
kilka słów napisałem w dziale Australia, over za drobne pobrany po @ 2,15 GL
... ja w weekendowej taśmie pobrane over 1.5
po marnym kursie @ 1.36 ale over 2.5 korci w singlu po dobrym kursie @ 2.15 - 2.25
Kluczowe jest aby im się chciało. Mam nadzieję że Kangury i Pepiki nie zawiodą!
Edit 72 Leckie i over na ✅
 
czaro82 410,7K

czaro82

Użytkownik
... grajcie dzisiaj wszelkiego rodzaju taśmy łamaki i tego typu zakłady, na dogów oraz dokładne wyniki itp. itd ja pograłem sporo rożnych dokładnych wyników w RG np
Verdasco - Dimitrov 3:0 i 3:1 @ 5.90/5.40
Nishikori - Simon 1:3 piękne kursiwo @ 10
Kachanov - Pouille 3:1 @ 5.10
oczywiście powyższe bety dla przykładu ;)
A wszystko grane z powodu DNIA DZIECKA przy okazji składam wszystkim &quot;dorosłym&quot; mężczyznom najlepszego, obyśmy się nadal niestarzeli bo po co ... ?
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dzumhur to nieobliczalny gracz dlatego jego mecze odpuszczam bo moze byc roznie. Zverev na szlemach nic wielkiego nie gra a bosniak ma mobilizacje na wielkiego rywala. Co prawda czesto puszcza lub sa dziwne przebiegi jego spotkan ale ze slabszymi rywalami. Pisanie ze zverev puscil seta to naprawde trzeba miec nie pokolei. Bosniak zaczal grac lepiej a zverev psuje. Calego meczu na wysokim poziomie nie zagra bo to nie nadal.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Haha Zverev;)) kto pogral niemca 3:0 przyznac sie bez bicia ????
Dzumhur to nieobliczalny gracz dlatego jego mecze odpuszczam bo moze byc roznie. Zverev na szlemach nic wielkiego nie gra a bosniak ma mobilizacje na wielkiego rywala. Co prawda czesto puszcza lub sa dziwne przebiegi jego spotkan ale ze slabszymi rywalami. Pisanie ze zverev puscil seta to naprawde trzeba miec nie pokolei. Bosniak zaczal grac lepiej a zverev psuje. Calego meczu na wysokim poziomie nie zagra bo to nie nadal.
Tak tak dlatego przegrał prawie z Albotem prowadzac w meczu 2:0 w setach;))
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
Dima dał se spokój po drugim secie :p
Zverev jakiś niemrawy dziś, wydaje mi się, że nie gra na 100%, uderzenia na 60% siły, jakos sztywno gra dziś, przy waleczności Bośniaka chyba to umoczy ????
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Dawaj Dimi kazdy widze już zwątpił w ciebie ????????????????????????????????????????????????????????????????
I po entuzjazmie :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:panowie postanowili troche w wta pograc
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Dima dał se spokój po drugim secie :p
Zverev jakiś niemrawy dziś, wydaje mi się, że nie gra na 100%, uderzenia na 60% siły, jakos sztywno gra dziś, przy waleczności Bośniaka chyba to umoczy ????
Tak dlatego odlamal w 3. Rzeczywiście nie da sie tu siedzieć podczas RG. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom