>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
kensins 228

kensins

Użytkownik
Witam serdecznie mam pytanie odnośnie grania na sts czy fortunie na aplikacji w Niemczech. Za 2 tygodnie wyjeżdżam do Niemiec na cały czas mistrzostw wiadomo mistrzostwa musowo typować . Chce się was zapytać czy da radę to ogaranc. Czy muszę powierzyć komuś konto w Polsce i podsyłać mu.kupony
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
2:1 ✅✅
Manta Ekwador over 1.5 gola
@2.45
73 min Manta 2-Puerto Quito 1
✅✅ ????
Witam serdecznie mam pytanie odnośnie grania na sts czy fortunie na aplikacji w Niemczech. Za 2 tygodnie wyjeżdżam do Niemiec na cały czas mistrzostw wiadomo mistrzostwa musowo typować . Chce się was zapytać czy da radę to ogaranc. Czy muszę powierzyć komuś konto w Polsce i podsyłać mu.kupony
Bierzesz tel że soba i nie ma problemu.Ja siedzę teraz w Germani i pogrywam bez problemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kensins 228

kensins

Użytkownik
Gdy byłem w Chorwacji przychodziły mi powiadomienia że jest coś nie tak . Gdy napisałem do supportu na stsie baba mi wkleiła gotowy punkt regulaminy który mówi o tym że nie można . Ale nie wiem jak z fortuna konsultantka sama nie wiedziała o co ja zapytałem więc nie wiem
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Gdy byłem w Chorwacji przychodziły mi powiadomienia że jest coś nie tak . Gdy napisałem do supportu na stsie baba mi wkleiła gotowy punkt regulaminy który mówi o tym że nie można . Ale nie wiem jak z fortuna konsultantka sama nie wiedziała o co ja zapytałem więc nie wiem
Nie wiem jak STS,ale ja gram cały czas jak jestem tutaj na Fortunie i nie ma z tym problemow.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
14.
2 zdarzenia

1.Spotkanie: Vasco da Gama - Botofago
Typ: Btts/yes
Kurs: 1.95

+
2.Spotkanie: Vasco da Gama - Botofago
Typ: over 9 rzutów rożnych
Kurs: 1.72
Akumulator: 3.36

Bukmacher: Bet365
✅


15.
Spotkanie: Vasco da Gama - Botofago
Typ: Vasco da Gama over 1.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

⛔

16.
Spotkanie: Vasco da Gama - Botofago
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365

✅
Wszystkie 3... :cash::cash::cash:
4/9

Powodzenia

Edit.
✅
(
2/1)
W sumie
6/10
:cash::cash::cash:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom