>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mam pobranego gasqueta pre ale tomic dziś na bardzo wysokim poziomie. Pily wyciąga że szok. Ogólnie super mecz.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Ooo kolejne ludzkie dramaty za horyzoncie... To ja tez opowiem jeden od siebie...
Grałem wiele lat w Barcelonie. Byłem lepszy niz Messi i Iniesta razem wzieci w akademii, ale kontuzja pokrzyzowała mi moje plany :facepalm::cwl:
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Grałem wiele lat w Legii Warszawa i tyle w temacie. Dla mnie Maradona był dużo lepszy od Messiego i zdania nie zmienie.Wy jesteście inne pokolenie i macie swoich idoli ale nie wszystko co obecne jest lepsze od tego co było.Tak samo brazylijski Ronaldo przed kontuzjami będzie dla mnie wiekszym piłkarzem niż obecny Ronaldo chociaz wczoraj trzeba mu przyznac ze zagrał fenomenalny mecz.
To ile Ty masz lat? ???? 70? Ja mysle ze uwazasz lepszego Maradone ze wzgledu na stosunek emocjonalny ogladales Diego na zywo kiedy byles mlody i jarales sie piłką jak dziecko. Dla mnie proste prownanie zestawic kompilacje ile mial.akcji w karierze messi kiedy kiwal kilku zawodnikow pod rzad i strzelal piekne niemozliwe wrecz bramki a ile boski Diego.zeby nie bylo ogldalem wszystkie mozliwe kompilacje Diego jakie znalazlem w necie bo niestey na zywo nie dalem.rady.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dobra wiadomość.
Okropnie ciężko zweryfikować tą bramkę, niby strzał (kontakt) był pierwszy Pogby i co ważne w stronę bramki, także chyba tym się kierują, że to jak gdyby z Australii nie tyle strzelił co odbił
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
KARNYYYYYY

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom