>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
To już nic nie zmieni zwalanie winy na trenera. Kazdy zagral tragicznie nawet gwiazda 10 reklam Lewandowski. Tylko chyba podpasek nie reklamuje Mam nadzieję że dotrze do Lewandowskiego Kuby Piszczka i kilku starszych że to dla nich ostatni mundial i zagrają lepiej z Kolumbia ale nie chce mi się w to bardzo wierzyć.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
7.
Spotkanie: Rosja - Egipt
Typ: Btts i over 2.5 gola
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365

Trzeba było nie zmieniać schematu gry w meczu Pl... Weszly by dwa kupony z tak...
8.
Spotkanie: Rosja - Egipt
Typ: Egipt wykorzysta rzut karny
Kurs: 13.00
Bukmacher: Bet365

Próbujemy poziom wyżej... bezpieczniej karny w meczu po 3.00.
9.
Spotkanie: Rosja - Egipt
Typ: Pierwszy gol: Egipt
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365

Nic nie graliśmy... Panowie... Nic... &quot;Gwiazdeczki&quot; nasze...
Powodzenia
Eh..

Edit.
BOOMMM!!! :fireworks::fireworks::fireworks:
:champagne::champagne::champagne:
Co tu się dzieje z tymi karnymi...
Ktoś &quot;pobije&quot; mojego singla na MŚ? ;)
Ja jeszcze nie skończyłem...
Jestem kilka dni... Spróbujemy odpalić coś jeszcze...
Dzięki za wsparcie.

Wysokich wygranych!
W sumie dziś: 5/4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Ogólnie sporo faworytów zagrało piach. I Urugwaj i Francja. I Argentyna i Brazylia a nawet Anglia. Jak dla mnie najładniej Hiszpania i Meksyk. Ale to tylko tło. Szkoda że repra odebrała nam marzenia czy nawet złudzenia. Mam ich dośc i czuję się trochę oszukany. Ta cała aura ukrywania treningów. Płoty na 6m wysokości. Chyba już stracili nasze zaufanie. Taki wstyd. Zero zaangażowania i nogi spetane strachem. Ech... mundial się skończył.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie tylko Ty, czlowiek czeka na mecz jak kurwa na wyplate, a tu takie cos, zeby jeszcze sie cos postarali, a tu kazdy umywa raczki, Lewego nie ma, Zielu nic, Krycha nie trzeba mowic, Piszczu to chyba na kacu, Błaszczykowski spierdolil przytomnie po polowie, bo wiedzial co sie szykuje..i wszystko dopelnia komentarz :sarcastic: aaa szkoda klawiatury. (nie, nie stawialem na Polske)
Nawalka jest sam sobie winny, bo stawia na nazwiska. Kownacki w 15 minut zrobił więcej od Milika. Dałby pograć Góralskiemu, to ten by trawę gryzł i zasuwał jak motorek. Druga sprawa - w meczach towarzyskich grane 343/352, a tutaj wychodzi w 4141. Bereszynski na tym boku tez by zrobił więcej od Kuby, wtedy Piszczu jako jeden z trzech SO, ale jak widać Nawalka widzi to inaczej. Jeszcze brakuje, żeby z Kolumbią od początku wyszedł Peszko i Jędrzejczyk i nic nie trzeba będzie dodawać.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Ogólnie sporo faworytów zagrało piach. I Urugwaj i Francja. I Argentyna i Brazylia a nawet Anglia. Jak dla mnie najładniej Hiszpania i Meksyk. Ale to tylko tło. Szkoda że repra odebrała nam marzenia czy nawet złudzenia. Mam ich dośc i czuję się trochę oszukany. Ta cała aura ukrywania treningów. Płoty na 6m wysokości. Chyba już stracili nasze zaufanie. Taki wstyd. Zero zaangażowania i nogi spetane strachem. Ech... mundial się skończył.
Ja czekam na drugi mecz. Też mam ich już powyżej uszu, ale kredyt zaufania nadal mają. Jeżeli wygrają z Kolumbią, uznam że Senegal to wpadka, jakich wiele na tym turnieju, natomiast jeśli choćby zremisują, pokażą tylko że są nic nie warci i to będzie definitywny koniec mojego kibicowania reprezentacji Polski w piłce nożnej.
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Spróbuję z tenisa Madelaine Kobelt 7.00 . Po drugiej stronie siatki nowa Serena Williams czyli Cori Gauff. Większy talent niż Osuigwe. Niedawno wygrała RG juniorski a rok temu mając 13 lat na US Open zrobiła półfinał lub finał.
Wczoraj przegrała wyraźnie seta z dużo słabszą rywalką niż Kobelt. Liczę na to że młoda nie wytrzyma fizycznie a być może uda się zamknąć ze sporym zyskiem jeżeli mecz będzie miał podobny przebieg jak ten wczorajszy z udziałem Gauff
Pierwszy set wygrany w TB 16:14 myślałem że na zawał zejdę. Powinna wziąć ten mecz ale część kasy już wypłaciłem po kursie 3.10
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
ponad 5.5 rożnego 1połowa @2.35
Anglia handi -4.5 rożnego @2.25
⛔ (braklo 1...)
✅
Kolumbia ponad 4.5 rożnego @3.1
⛔ oddali w 100% inicjatywe w 2 połowie i minusik

oprócz tego co podałem w dziale (polska ht, polska strzeli ht, i over 1.5 ht) gram jeszcze:
Milik strzeli @4.1
Lewy strzeli spoza pola karnego @7
Jak się bawić to się bawić
⛔
⛔ Choć jak widziałem już że piłka po tym wolnym poleciała nad murem to już ją w siatce widziałem
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Mam pograny remis bramkowy po @5 ale na 99% bd remis ale raczej bezbramkowy a po @2.2 to słabo co się opłaca ruszac
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Ej tak się zastanawiałem podczas meczu. Ile ten liniowy z Bahrajnu ma lat? Ma ktoś jakieś info o nim, bo wyglądał mi na max 16/17 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom