>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Chorwacja to ma najpierw z Islandią rachunki do wyrównania, że ich władowali w baraże do MŚ. Drugi garnitur Hrvastki jest 2 razy bardziej kreatywny jak środek Islandii. Kwestia chęci, ja tu specjalnie nie widzę oddawania na siłę 3 punktów.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja bym tych Niemiec nie ruszał. Nic wielkiego nie grają. Nie mają porządnego napastnika a i obrona nie jakaś mocarna. Jedyny ogarnięty to kros. Reszta korzysta ze kilku graczy zakończyło karierę. Szwedzi potrafią stawiać autobusy i dobrze się bronić. Remis bardzo ich przybliży do awansu. Jak ktoś się nie chce denerwować to lepiej obejrzeć bez typowania. Bo argumenty typu że MUSZA wygrać się nie sprawdzają.
Ogólnie granie kursów na wygrana w systemie trzy drogowym poniżej 1,9 jest mało opłacalne.
Dopiero od Play off można śmiało grać na wygranych bo tam już nie ma żadnych kombinacji.
Takie jest moje zdanie.
Zobaczycie w 3 kolejce jakie będą cyrki żeby Brazylia nie trafiła na Niemców w 1/8.
moj kumpel tez jest przekonany, ze Serbia wygra latwo ale co wy w nich widzicie
Jeżeli wygra to po meczarniach. Jeżeli miałbym wskazać wygranego to bliżej mi do Szwajcarii.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
wojtek88-16 podał w dziale typ na posiadanie piłki , Serbia większe posiadanie 3.5 w fortunie.
Serbia powinna przejąc inicjatywe, wygrali mecz ale jak dzis tylko zremisują to w ostatnim meczu z Brazylią cieżko będzie o punkty, na pewno łatwiej Szwajcarii będzie pokonać Kostaryke także warto wejść w większe posiadanie bo remis w tym meczu to może być za mało.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Najbezpieczniej pograć faule ale teraz już linia poszła do góry. Ja tam z tego meczu mam o12,5 do przerwy po fajnym kursie . Powinno być ostro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom