>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Argentyna - Awans @2,30
Portugalia - A @1,9
@ 4,37 fortuna

Stawka 50 zł, dla większych emocji i w przypadku Argentyny to mam taką nadzieję osobiście także zaczynamy 1/8 ????
⛔ ⛔
Ale meczycho, Francja po prostu strzeliła więcej goli a o to chodzi w nożnej, nie zmiażdzyli jakoś totalnie Argentyny, ale ta obrona to dramat, i jeszcze Maszczerano. Mimo wszystko super mecz no i czekamy na Cristiano i spółkę
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Dobrze, że Argentyna nie murowała bramki, a walczyła do samego końca mimo przeciętnej dyspozycji. Obie ekipy zapewniły świetne widowisko. Były emocje, zwroty akcji i bardzo równe tempo. Jak już odpadać to właśnie w takim stylu.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Życzmy sobie wszyscy, aby chociaż część spotkań miała tyle pięknych bramek, zwrotów akcji i emocji co to spotkanie, a te mistrzostwa będą piękne.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Chciałbym aby Urugwaj spakował na taczki Portugalię ponieważ nie przekonuje mnie ta drużyna ale jakoś umią się prześlizgnąć i wymęczyć. Połowa firanki zaliczona wygraną Francji, druga połowa to właśnie wygrana Urugwaju. Zastanawiam się czy nie dołożyć do pieca więcej koksu na Urugwaj właśnie. Chyba, że ktoś ma coś ciekawego na to spotkanie.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Trzeba sprawdzać bo na o5,5 zmiany był kurs 1,59 A w fazie grupowej było po 1,07. W meczach którym dogrywka nie grozi można ładować a poza tym i tak jest dodatkowa zmiana w dogrywce więc mogą trenerzy wykorzystać limit do 90 min.
Anglia jak grała z Panamą był kurs 1,30 się zdziwiłem bo tak jak piszesz na resztę spotkań były kursy po ~1.07 - 1.14 myślałem że podpucha ale siadło hehe ;)
 
ferdzio1 58,7K

ferdzio1

Użytkownik
Chciałbym aby Urugwaj spakował na taczki Portugalię ponieważ nie przekonuje mnie ta drużyna ale jakoś umią się prześlizgnąć i wymęczyć. Połowa firanki zaliczona wygraną Francji, druga połowa to właśnie wygrana Urugwaju. Zastanawiam się czy nie dołożyć do pieca więcej koksu na Urugwaj właśnie. Chyba, że ktoś ma coś ciekawego na to spotkanie.
Mnie tu najbardziej pasuje over 4,5 ż.kartki. Sędziowie może i nie chcą pokazywać kartek ale wychodzi z tego tylko tyle że nerwów na boisku jest więcej. I tu już przegrywający odpada.
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
na mecz o 20 od siebie proponuje
Portugalia o1,5 celnego strzału w 1 połowie @1,87
i o5,5 zmiany @1,82 liczę że dogrywki nie będzie, drugi bet lekko, pierwszy mocniej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom