>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Faktycznie STS daje 25 zł za pobranie nowej apki.
Wchodzimy z telefonu na STS.pl pobieramy od nich nowa apke , instalujemy ,logujemy się a potem po lewej w dziale bonusy mamy aktywuj bonus 25zl
Sam instalowałem apke dużo wcześniej także dla wszystkich powinno byc
Usunąłem stara, pobrałem nowa. W sekcji bonusy i akcje cały czas mam tylko opcje „pobierz aplikacje” i „regulamin”
 
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
Faktycznie STS daje 25 zł za pobranie nowej apki.
Wchodzimy z telefonu na STS.pl pobieramy od nich nowa apke , instalujemy ,logujemy się a potem po lewej w dziale bonusy mamy aktywuj bonus 25zl
Sam instalowałem apke dużo wcześniej także dla wszystkich powinno byc
Dokładnie mam tak samo jak użytkownik Quinty to jak możesz mieć inaczej ?
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Faktycznie STS daje 25 zł za pobranie nowej apki.
Wchodzimy z telefonu na STS.pl pobieramy od nich nowa apke , instalujemy ,logujemy się a potem po lewej w dziale bonusy mamy aktywuj bonus 25zl
Sam instalowałem apke dużo wcześniej także dla wszystkich powinno byc
Nigdzie nie mam tej opcji aktywuj, nawet jak wejde w bonusy na telefonie.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie bo pewnie jakieś 2 tyg temu też była ta promka. I chodzi o to,że Luque pewnie miał apkę ale zainstalowaną jakieś 3 miechy temu czy coś, potem nie grał i nie brał bonusu 20 zł chyba wtedy było bonusowe za aktualizację i dlatego teraz dostał 25. ????
 
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
Może miałeś aplikacje ale nigdy z niej niczego nie stawiałes?
Oliwier:To oznacza, że już kiedyś korzystał Pan z aplikacji mobilnej i bonus nie jest przeznaczony dla Pańskiego konta online.
Odpowiedź z czat STSu
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Za każdym razem jak macie te bonusy za apke, to juz Was nie dotyczy, bo raz juz skorzystaliscie. Smieszni sa, bo pisze ze wystarczy zaktualizowac, a nie ze dla nowych graczy ????
 
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Ja w STS nei gram od dawna ale ten bonus odbieram 5 raz, za każdym razem jak jest aktualizacja to mam go ???? u nich to losowe albo jakis błąd, niektórzy mogą tylko raz a inni za każdym razem.
 
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Żeby nie było to wrzucę, a jeszcze był rok 2k17 gdzie też pewnie coś było.
2018-02-27 14:50:28 Kod promocyjny Kod: ckHsq + 20
2018-05-19 20:50:11 Kod promocyjny Kod: 35VPBp + 20
2018-06-14 18:23:29 Kod promocyjny Kod: pFH5gE + 20
2018-06-24 12:23:50 Kod promocyjny Kod: NMJydH3 + 25
@ Jeszcze 1 znalazłem, czyli tak jak mówiłem 5 razy.
2018-01-16 12:57:55 Kod promocyjny Kod: GzhXwpybfL + 20
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Sam nie pogram, bo to nie mój target kursowy, ale...
Under 4.5 minuty doliczonej do 2 połowy wydaje się super rozwiązaniem na mecz Anglii.
Ten mecz powinien się rozstrzygnąć dużo wcześniej więc po co sędzia miałby doliczać aż 5 lub więcej minut.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Serbia - Chiny, serbowie wyszli rezerwami, czajniki grają u siebie, over 3,5 seta (@1,61) powinien wejsc izzi, ale gram odważniej win 1. set Chiny @3,1 uni 4/10. Wczoraj Japończycy z mocniejszym skłądem Serbów potrafili wygrać 1. seta oraz postraszyć w drugim, myslę że Chinczycy gorsi nie powinni być
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Dobra zapewne chodzi o to że zmieniałem telefon i dlatego traktuje mnie jako nowego dla apki STS. Wybaczcie za wprowadzanie was w błąd ;)
Jak ktoś ma xiaomi to może zadziałać stworzenie drugiego profilu i tam zainstalowanie apki
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Borger/Kozuch @ 1.70 z plazówki ✅
Nie ta liga dla Bienieck/Schneider. Robią ogromne postępy od dłuższego czasu ale Borger/Kozuch z byle kim nie przegrywają. Tydzień temu 2-0 dla B/K.
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Sam nie pogram, bo to nie mój target kursowy, ale...
Under 4.5 minuty doliczonej do 2 połowy wydaje się super rozwiązaniem na mecz Anglii.
Ten mecz powinien się rozstrzygnąć dużo wcześniej więc po co sędzia miałby doliczać aż 5 lub więcej minut.
A jak będą jakieś dłuższe przerwy spowodowane kontuzjami? + do tego zmiany, ciężko przewidzieć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom