>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Tak w ogóle to podziwiam tych fanatyków tenisa. Naprawdę nigdy mnie nic w tym sporcie nie kręciło dlatego szacunek. Adik dzięki Tobie nawet sprawdzam wyniki tego czegos \w/ jak to kiedyś mówili tenis to najlepiej się ogląda na telegazecie.
Ja mam takie samo zdanie o fanach F1 ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Tak w ogóle to podziwiam tych fanatyków tenisa. Naprawdę nigdy mnie nic w tym sporcie nie kręciło dlatego szacunek. Adik dzięki Tobie nawet sprawdzam wyniki tego czegos \w/ jak to kiedyś mówili tenis to najlepiej się ogląda na telegazecie.
Sprawdzilem teraz wyniki wimbledonu to niezla masakra.
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja mam takie samo zdanie o fanach F1 ????
ja zacząłem w tym roku oglądać F1 bo mam eleven i naprawde wyścigi sa ciekawe, nie ma czegoś takiego że od początku do konca prowadzi jeden zawodnik. A przy okazji zawsze jakieś fajne kraksy ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
ja zacząłem w tym roku oglądać F1 bo mam eleven i naprawde wyścigi sa ciekawe, nie ma czegoś takiego że od początku do konca prowadzi jeden zawodnik. A przy okazji zawsze jakieś fajne kraksy ????
Oglądałem kilka razy, i za każdym razem głęboki sen ;) Ale rozumiem tych co nie oglądają tenisa w naszym kraju, sam nie oglądam z pl komentarzem, bo na prawdę można mieć dość, co kto lubi.. Chociaż patrząc na te codzienne płacze, to można już z góry wyrobić sobie zdanie, a jak to się mówi - najciemniej pod latarnią.. Piłka nożna ;)
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ile osób obstawiajacych tutaj tenisa grywa w tenisa? :blush:
zdecydowanie za mało. Wtedy nie byłoby komentarzy że sprzedał albo puścił czy wał, wystarczy liznąć trochę sportu i mieć rozeznanie co się może wydarzyć
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Dumbarton walnął do ht, to chyba odp czy będą kręcić lody, tym bardziej że trzeba jakoś zarabiać po spadku z ligi
Dumbarton win 2,51
pięknie połamali, żeby nie powiedzieć książkowo
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mkl 129,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
[NBA]
Cousins w Warriors za smieszne pieniadze. Jak ktos szuka lokaty na 11miesiecy to polecam grac ich mistrzostwo w nastepnym sezonie. Na STS ciagle kurs 2.25 (iforbet 1.7). Spadnie do 1.5 jak nie mniej nie wspominajac o tym ze w czerwcu za rok spokojnie typ wejdzie :bomb:
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Czy jest jakikolwiek mod na tym forum, który podejmie się jakiegoś wyczyszczenia tematu ATP Wimbledon w dziale tenisowym? No przecież tam na 5 stron tematu są ze 2 może z jakimiś typami a reszta to burdel. Come on.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
1.
Spotkanie: Perseru Serui - Persija Jakarta
Typ: Jakarta over 1.5 gola (0:0 1min)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365

Myślę że można próbować grubiej...

Powodzenia

Edit.
⛔
3:1...
 
A 320

azael

Użytkownik
[NBA]
Cousins w Warriors za smieszne pieniadze. Jak ktos szuka lokaty na 11miesiecy to polecam grac ich mistrzostwo w nastepnym sezonie. Na STS ciagle kurs 2.25 (iforbet 1.7). Spadnie do 1.5 jak nie mniej nie wspominajac o tym ze w czerwcu za rok spokojnie typ wejdzie :bomb:
Widać że ma parcie na pierścienie przez co zrezygnował z dużych pieniędzy. Zdobędzie 2-3 mistrzostwa i w między czasie ktoś odejdzie dzięki czemu będzie mógł podpisać nowy większy kontrakt albo pójdzie grać gdzieś indziej
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
1.
Spotkanie:
Perseru Serui - Persija Jakarta
Typ: Jakarta over 1.5 gola (0:0 1min)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Myślę że można próbować grubiej...

Powodzenia
Tam było jakies zalamanie pogody bo mecz opozniony. Do tego gospodarze po 12 kolejkach bilans 5:8...fenomen. Jak zawsze daje over to tam sprobowalem under 1,5. Teraz chcialem dac to co ty ale zdjeli ten mecz z oferty...przynajmniej w etoto. Szkoda...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom