>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
C 334

copper

Użytkownik
Przewidziales?
Tak ale miałem małe wątpliwości i wybrałem pewniejsze dla mnie zdarzenia. Nie lubię zbędnego ryzyka.Już dawno wyleczyłem się z grania dla grania czy przyjemności.Cilic zamyka mi mini tasiemkę więc jestem spokojny..
 
adik1992 411,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Safarova wytrzymała ciśnienie, a ten ostatni gem bardzo dobry z obu stron. Czeszka przy każdym bp w ostatnim gemie grała znakomicie i serwis funkcjonował na wysokim poziomie. Brawa dla Lucie.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
W życiu nie przełamie
e: co za yebana ameba, do wora
???? , Zastanawia mnie fakt,co takie osoby dają temu forum. Przeglądam sobie posty i od kilku stron nawet jednego typu, nawet live. Tylko narzekania, płacz i wyzwiska. Smutne trochę, tym bardziej jak obraża najlepszą naszą tenisistkę od zawsze :p
 
adam68-a1 43

adam68-a1

Użytkownik
???? , Zastanawia mnie fakt,co takie osoby dają temu forum. Przeglądam sobie posty i od kilku stron nawet jednego typu, nawet live. Tylko narzekania, płacz i wyzwiska. Smutne trochę, tym bardziej jak obraża najlepszą naszą tenisistkę od zawsze :p
Daję Ci temat do rozważań
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
???? , Zastanawia mnie fakt,co takie osoby dają temu forum. Przeglądam sobie posty i od kilku stron nawet jednego typu, nawet live. Tylko narzekania, płacz i wyzwiska. Smutne trochę, tym bardziej jak obraża najlepszą naszą tenisistkę od zawsze :p
Musisz się przyzwyczaić do tego płaczu jak jakiś większy turniej tenisa jest :eek:kay:
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Nie mamy szans Brak takich siatkarzy jak Kubiak, Konarski, Nowakowski Mika zrobi swoje. A oni zabrali 90% najlepszy skład. 3-0 do grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom